Ženy

Nábor do dívčích týmů pokračuje i po neděli
Ženy

Nábor do dívčích týmů pokračuje i po neděli

Při nedělním utkání proti Jihlavě proběhl první nábor dívek do řad FK Jablonec. Především v týmu dívčích přípravek je míst stále ještě dostatek a pro všechny holky, které baví sport a fotbal, nábor...

Rychlé zprávy

Start na Slovácku

Sezónu 2017/18 zahájíme utkáním venku. V prvním kole se představíme na hřišti 1.FC Slovácko. Podještědské derby v Liberci je na pořadu v 12. kole. Rozpis všech utkání HET ligy bude již brzy na webu.

Obě poslední kola v sobotu

Poslední dvě kola ePojisteni.cz ligy budou mít tradičně jednotný začátek, a tak domácí zápas proti Teplicím (20. května) stejně jako utkání v Karviné (27. května) sehrajeme v sobotu vždy s výkopem v 17 hodin.

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

V Edenu v neděli

Zápas 26.kola ePojisteni.cz ligy v Edenu proti pražské Slavii sehrajeme v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Utkání vysílá živě televizní stanice O2 TV Sport.