Juniorka

Junioři makají, čeká je nový formát soutěže
U21

Junioři makají, čeká je nový formát soutěže

Týden v zápřahu už jsou také jablonečtí junioři. Ti se pod bedlivým dohledem trenéra Džimise Bekakise a Tomáše Čížka, nového vedoucího mužstva a asistenta, připravují na nový model Juniorské ligy.

Rychlé zprávy

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS

Doma s Plzní v neděli

První domácí utkání nového ligového ročníku proti Viktorii Plzeň odehrajeme v neděli 6. srpna od 16 hodin. Zápas nebude vysílat žádná televize.

Na Slovácku v sobotu od 17.00

První ligové kolo nového ročníku HET ligy odehrajeme na půdě 1.FC Slovácko v sobotu 29. července od 17 hodin! Utkání nevysílá žádná televizní stanice.