Brozany FORTUNA ČFL B, 25. kolo

SK Sokol Brozany

1
0

Těsnou porážku si z víkendového utkání ČFL odvezla jablonecká rezerva. Na pažitu Sokolu Brozany se našim barvám příliš nedařilo, o třech bodech pro domácí rozhodl těsně před poločasovou pauzou Krátký.

Domácí bez většího napadání nechali jablonecké hráče překvapivě hrát. Jenže našim barvám se příliš nedařilo, první poločas byl celkově z naší strany hodně nepřesný a bez potřebného důrazu. Během první pětačtyřicetiminutovky si Jablonec vypracoval jedinou dobrou příležitost po pohotové střele Nykrína, dobře ale zasáhl brankář Brozan Kouba. To domácí z ojedinělého brejku branku vstřelili, ve 43. minutě fauloval Diviš pronikajícího Šupa a z následného trestného kopu poslal Brozany do vedení přesnou střelou Krátký – 1:0.

V začátku druhého poločasu se náš tým dostal pod tlak a jen díky štěstí přežil dvě velké příležitosti domácích na navýšení skore. V 56. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu po faulu na Šupa, brankář Reiner ale penaltu skvěle lapil!

V 67. minutě oplácel domácí Soungole a rozhodčí Šmat ho za úder loktem do břicha po právu vyloučil. Jenže Jablonci se přesilovku využít nepovedlo. Domácí si už těsné vedení uhlídali a získali všechny tři body.

Rezerva FK Jablonec se v dalším kole představí na domácím hřišti v Břízkách v tradičním sobotním dopoledním čase proti Arsenalu Česká Lípa.