86’
Daniel Silva Rossi
87’
Jan Kopic

Jablonec od počátku plnil v Příbrami roli favorita, ale jeho akce končily před pokutovým územím soupeře. V 17. minutě se zastřeloval z 25 metrů Hübschman a jeho střela skončila těsně mimo. Na druhé straně z podobné pozice zakončoval Pilík do stejného místa.

Do největší šance prvního poločasu se v 21. minutě po přihrávce Mingazova dostal Kopic, který šel sám na Boháče, nasadil ke kličce, ale příbramský brankař mu jeho následné zakončení vystihl. O čtyři minuty později Kopic připravil míč pro Pospíšila, ten ale z první vyprášil jen rukavice připraveného Boháče.

Po půlhodině hry se dostala ke slovu i domácí Příbram. Po rohu zachytil nepovedenou střelu na penaltě Pilík, avšak tak dlouho váhal se střelou, až mu Kysela zablokoval střelu na roh.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Hned ve 48. minutě na hraně ofsajdu převzal míč Zeman, našel na středu nabíhajícího Řezníčka, který překonal Hruběho střelou k tyči – 1:0.

Baumit mohl vyrovnat vzápětí, Kopic dal do strany na Romeru, který z dobré pozice zakončil mimo! V 59.minutě Mingazov kroutil přímý kop z úhlu přímo do branky, ale Boháč se překvapit nenechal, když pokus vytlačil na roh. O minutu později zkoušel štěstí z dálky Hübschman a Boháč musel míč vyrážet na další roh.

Zasloužené vyrovnání přišlo v 73. minutě. Crnkič dostal krásný oblouček od Kopice za obranu, místo střely míč předložil zcela volnému Romerovi a ten v pohodě doklepl do prázdné branky – 1:1.

Obrat dokonali jablonečtí fotbalisté o čtyři minuty později. Novák byl faulován ve vyložené šanci Susem a Jablonec získal penaltu, tu Jun bezpečně proměnil – 1:2.

Pět minut před koncem v situaci dva na dva postupovali Crnkič s Junem, Jun se sice kličkovanou neprosadil, ale odražený míč z 20 metrů poslal dělovkou k tyči Rossi – 1:3.

O dvě minuty později se uvolnil uvnitř pokutového území Kopic, první pokus mu ještě obránce zablokoval, ale míč se dostal zpět k jabloneckému záložníkovi a ten prostřelil zblízka brankaře – 1:4.

Na posledních pár minutek vyběhl na hřiště i jablonecký odchovanec věkem stále ještě dorostenec Mihálik a v nastaveném čase se mohl zapsat i do listiny střelců, ve vyložené šanci ho však vychytal Boháč a tak skóre zůstalo na stavu 4:1 pro Baumit.