Benátky n.J. (turnaj) Přátelská utkání,

Bohemians Praha 1905

FK Jablonec

Jablonečtí už měli mít v nohách první prověrku se Slovanem Bratislava, středeční přípravný zápas se slovenským mistrem ale v Sedmihorkách bohužel zhatily vrtochy počasí.

Tým trenéra Šilhavého se tak poprvé v přípravě představí až tuto sobotu 28. června v nedalekých Benátkách nad Jizerou. Zde místní SK Benátky nad Jizerou spolu s městem pořádají I. ročník fotbalového turnaje o pohár starosty města, na Městském stadionu v ulici Letní stadion číslo 650.

Turnaje se zúčastní hned čtveřice prvoligových klubů, kromě našeho Jablonce také týmy Mladé Boleslavi, Hradce Králové a Bohemians 1905.

Program turnaje odstartuje v 10 hodin prvním zápasem mezi naším Jabloncem a Bohemians 1905. Od 12 hodin změří síly Mladá Boleslav s Hradcem Králové. Poražení z těchto prvních zápasů se utkají od 15:30 hodin o konečné třetí místo. Vítězové dopoledních zápasů si to rozdají ve finále turnaje, které je na programu v 17:30 hodin.

Pořadatelé připravili pro fanoušky také doprovodný program, chybět nebude občerstvení, vyžití pro děti i utkání minižáků. Po skončení turnaje bude pokračovat na místním fotbalovém stadionu volná zábava. Celodenní vstupné činí 80,- Kč, odpolední program pak 50,- Kč.

Z turnaje pro vás chystáme stručné reporty a fotografie na facebookový profil FK Baumit Jablonec. Kompletní turnajovou reportáž najdete na webu na konci víkendu.