Jablonec hraje osmifinále MOL Cupu v Olomouci

Po deseti dnech se jablonečtí fotbalisté vrací na Andrův stadion do Olomouce. V úterý zde budeme bojovat o postup do jarního čtvrtfinále MOL Cupu.

Výhru juniorky nad Slavií řídil hattrickem Diviš

Na druhé letošní vítězství konečně dosáhli jablonečtí junioři. Cenné tři body urvali v domácím utkání s pražskou Slavii. Hattrickem se blýskl Diviš a Jablonec konečně bere tři body po výhře 4:2.

Rozhovor

Pozápasové postřehy po porážce se Spartou

Své postřehy ze sobotního klání se Spartou poskytli po zápase kapitán týmu Tomáš Hübschman, záložník Matěj Hanousek a odchovanec jablonecké kopané Pepa Jindříšek.

Rozhovor

Sparta vyhrála zaslouženě, řekl trenér Klucký

Jaké hodnocení zaznělo z úst trenérů Sparty a Jablonce po sobotním vzájemném duelu na jablonecké Střelnici, které zvládl mnohem lépe letenský tým?

Snižujeme ceny permanentek!

Máme za sebou pět domácích ligových zápasů a přichází na řadu snižování cen sezónních permanentek. Včasným nákupem zlevněné permice si také zajistíte svá místa na nadcházející bitvy se Spartou a...

Olomouc
24.10.2017 | 17:00
Andrův Stadion
MOL Cup
Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Šural hattrickem zajistil Spartě výhru v Jablonci

Jablonec po čtyřech letech podlehl na Střelnici pražské Spartě. Ta v Jablonci skórovala hned dvakrát v prvním poločase po spolupráci Vatalela s Šuralem, v závěru pak Šural zkompletovat hattrick.

Rychlé zprávy

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.

Problémy s SMS sestavou

Omlouváme se za technické problémy při doručování SMS sestavy pro naše permanentkáře. Ne všem zpráva přišla. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Omezení prodeje permanentek

V den utkání s Viktorií Plzeň v rámci 2. kola HET ligy nebude z technických důvodů umožněn prodej sezónních permanentek. V prodeji budou pouze vstupenky na aktuální zápas. Od pondělí pak opět poběží standardní prodej na sekretariátu klubu od 7 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS

Fotoalba