Domácí dvojutkání, v neděli hostíme Duklu

Hned ve dvou následujících zápasech se jablonecký tým představí na domácím stadionu Střelnice. V neděli budeme usilovat o první tříbodovou injekci proti Dukle Praha.

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dva zápasy HET ligy odehrajeme doma na Střelnici! Kupovat vstupenky můžete také přes internet.

David Breda bude hostovat ve Varnsdorfu

Záložník David Breda bude následující polovinu sezóny hostovat v druholigovém Varnsdorfu.

Rozhovor

Hráčli litovali v Teplicích ztráty bodů

Jen s bodem z teplických Stínadel nepanovala spokojenost v jablonecké kabině. Remízový zápas v Teplicích hodnotí kapitán Tomáš Hübschman a staronový útočník Standa Tecl.

Rozhovor

Trenéři označili bod za zasloužený

Trenéři severočeských Teplic a Jablonce označili vzájemnou remízu za zaslouženou. Co přesně zaznělo na pozápasové tiskové konfrereci?

Jablonec
20.8.2017 | 17:00
Střelnice
HET liga 2017/2018
Dukla Praha
ZVRPB

Rychlé zprávy

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Omezení prodeje permanentek

V den utkání s Viktorií Plzeň v rámci 2. kola HET ligy nebude z technických důvodů umožněn prodej sezónních permanentek. V prodeji budou pouze vstupenky na aktuální zápas. Od pondělí pak opět poběží standardní prodej na sekretariátu klubu od 7 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS

Doma s Plzní v neděli

První domácí utkání nového ligového ročníku proti Viktorii Plzeň odehrajeme v neděli 6. srpna od 16 hodin. Zápas nebude vysílat žádná televize.

Na Slovácku v sobotu od 17.00

První ligové kolo nového ročníku HET ligy odehrajeme na půdě 1.FC Slovácko v sobotu 29. července od 17 hodin! Utkání nevysílá žádná televizní stanice.

Zápasy v Rakousku

V pátek 7. července došlo k aktualizaci termínů přípravných zápasů v Rakousku. Na webu v kalendáři zápasů najdete přesný čas i místo přípravných zápasů na herním soustředění v Rakousku. Zápasy najdete také kliknutím na tento ODKAZ!

Start na Slovácku

Sezónu 2017/18 zahájíme utkáním venku. V prvním kole se představíme na hřišti 1.FC Slovácko. Podještědské derby v Liberci je na pořadu v 12. kole. Rozpis všech utkání HET ligy bude již brzy na webu.

Obě poslední kola v sobotu

Poslední dvě kola ePojisteni.cz ligy budou mít tradičně jednotný začátek, a tak domácí zápas proti Teplicím (20. května) stejně jako utkání v Karviné (27. května) sehrajeme v sobotu vždy s výkopem v 17 hodin.

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

Fotoalba