Vít Beneš: Těžko dnešní výkon komentovat

Nedělní domácí porážku s Příbrami hodnotí v pozápasových rozhovorech stoper Vít Beneš a bývalý hráč Rudolf Gergel.

Rozhovor

Kluckého mrzel výsledek, Příbram byla lepší

Jak hodnotili šestigólovou přestřelku na jablonecké Střelnici trenéři příbramský Kamil Tobiáš a jablonecký Zdeněk Klucký?

Střelnice viděla 6 branek, ale 4 v domácí síti

Jablonečtí fotbalisté zůstali za očekáváním v nedělním souboji s Příbramí. Ta potvrdila na Střelnici stoupající formu z posledních kol a veze si ze Severu Čech nečekané vítězství 4:2.

Všichni na Slavii! Fans pořádají výjezd

Vlajkonoši pořádají autobusový výjezd na zápas v Praze proti Slavii, který se koná v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Přidej se a vyraz také s vlajkonoši do Edenu!

Hrubý dostal za Brno nejlepší známky

Brankář Vlastimil Hrubý sice inkasoval v Brně dvě branky, přesto jeho výkon jablonečtí fanoušci ocenili nejvyššími známkami z celého mužstva.

Slavia
30.4.2017 | 17:30
Eden, Praha
ePojisteni.cz liga
Jablonec
ZVRPB

Rychlé zprávy

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

V Edenu v neděli

Zápas 26.kola ePojisteni.cz ligy v Edenu proti pražské Slavii sehrajeme v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Utkání vysílá živě televizní stanice O2 TV Sport.

Juniorka ještě na umělce

Pondělní zápas proti vedoucímu celku juniorské ligy z Mladé Boleslavi odehraje náš juniorský tým ještě na umělé trávě v areálu v Mozartově ulici. Spolu se změnou hřiště došlo i ke změně času začátku, když utkání bude zahájeno již v 11 hodin!

Zápas s Příbramí v neděli

Vedení soutěže upřesnilo termín 25. kola ePojisteni.cz ligy. Tým 1.FK Příbram přivítáme na Střelnici v neděli 23. dubna 2017 od 13:15 hodin.

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Proti Jihlavě v neděli

Utkání 21. kola ePojisteni.cz ligy proti FC Vysočina Jihlava sehrajeme na Střelnici v NEDĚLI 19. března 2017 od 15 hodin.

Lyžování s Jizerkou ZRUŠENO!

Čtvrteční akce pro fanoušky ve SKI Areálu Severák v Hraběticích musela být vzhledem k nepříznivému počasí zrušena.

Fotoalba