Rozhovor

Brankáře Hrubého těší, že Liberec zůstal za námi

Gólman Vlastimil Hrubý čelil v Karviné nespočtu střel a šancí, ale čisté konto dokázal udržet. Skvělým výkonem tak pomohl k zisku tří bodů, které nás udrželi před rivalem z Liberce.

Rozhovor

Klucký: Na šance vyhrála Karviná, na góly my

Zápas v Karviné nabídl spoustu vytvořených šancí. V utkání které nebylo tolik svázané taktikou se radovali ze tříbodového zisku svěřenci trenéra Kluckého.

Doležal dvěma góly řídil vítězství v Karviné

Jablonečtí fotbalisté se díky vítězství 2:0 v Karviné udrželi na konečné osmé příčce ligové tabulky. Vítězství zařídil dvěma góly útočník Doležal, absolutorium zaslouží i vynikající brankář Hrubý.

Realizační tým A mužstva beze změny

Hlavní trenér Zdeněk Klucký se svými asistenty Vágnerem a Špitem povedou Jablonec i v příští sezóně 2017/18! Ještě před posledním mistrovským utkáním probíhajícího ročníku došlo k prodloužení smluv...

Nakupujte nové šály FK Jablonec

Do klubového fanshopu nám přibylo pět nových šál FK Jablonec. Jednu z nich navíc vybírali sami fanoušci a jednu zvolili také hráči A týmu. Nakupovat můžete samozřejmě také online v našem eshopu.

ZVRPB

Novinky A týmu

Sezonu zakončíme u nováčka v Karviné

Ligový ročník končí poslední květnový víkend. Jablonecký klub zajíždí bojovat o poslední body na půdu nováčka do Karviné. Oběma týmům půjde o konečné umístění v tabulce.

Rychlé zprávy

Obě poslední kola v sobotu

Poslední dvě kola ePojisteni.cz ligy budou mít tradičně jednotný začátek, a tak domácí zápas proti Teplicím (20. května) stejně jako utkání v Karviné (27. května) sehrajeme v sobotu vždy s výkopem v 17 hodin.

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

V Edenu v neděli

Zápas 26.kola ePojisteni.cz ligy v Edenu proti pražské Slavii sehrajeme v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Utkání vysílá živě televizní stanice O2 TV Sport.

Juniorka ještě na umělce

Pondělní zápas proti vedoucímu celku juniorské ligy z Mladé Boleslavi odehraje náš juniorský tým ještě na umělé trávě v areálu v Mozartově ulici. Spolu se změnou hřiště došlo i ke změně času začátku, když utkání bude zahájeno již v 11 hodin!

Zápas s Příbramí v neděli

Vedení soutěže upřesnilo termín 25. kola ePojisteni.cz ligy. Tým 1.FK Příbram přivítáme na Střelnici v neděli 23. dubna 2017 od 13:15 hodin.

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Proti Jihlavě v neděli

Utkání 21. kola ePojisteni.cz ligy proti FC Vysočina Jihlava sehrajeme na Střelnici v NEDĚLI 19. března 2017 od 15 hodin.

Fotoalba