Těšte se na nové šály ve fanshopu!

V uplynulých dnech jsme uspořádali hlasování na klubovém webu a Facebooku, které fanouškovské šály necháme do fanshopu vyrobit. O podobě nových šál jste rozhodli vy sami!

Nábor do dívčích týmů pokračuje i po neděli

Při nedělním utkání proti Jihlavě proběhl první nábor dívek do řad FK Jablonec. Především v týmu dívčích přípravek je míst stále ještě dostatek a pro všechny holky, které baví sport a fotbal, nábor...

Hráčem utkání opět Vít Beneš

Stoper Vít Beneš proti Jihlavě odehrál další skvělý zápas a dokázal navíc vstřelit i první rozhodující gól. Fanoušci ho proto ocenili nejlepšími známkami z jabloneckého mužstva.

Tři reprezentanti míří na své srazy

Hned tři reprezentanty do 21 let máme v našem ligovém týmu. Michal Trávník a Ondřej Mihálik se představí v českém dresu a Adam Zreľák oblékne slovenský dres.

Rozhovor

Při gólu o mně snad ani nevěděli, hlásil Beneš

Kanonádu Jihlavy odstartoval svou brankou stoper Vít Beneš. Skóre utkání otevřel jak jinak než hlavou, když míč otřel o tyč jihlavské branky.

Mladá Boleslav
31.3.2017 | 20:15
Mladá Boleslav
ePojisteni.cz liga
Jablonec
ZVRPB

Rychlé zprávy

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Proti Jihlavě v neděli

Utkání 21. kola ePojisteni.cz ligy proti FC Vysočina Jihlava sehrajeme na Střelnici v NEDĚLI 19. března 2017 od 15 hodin.

Lyžování s Jizerkou ZRUŠENO!

Čtvrteční akce pro fanoušky ve SKI Areálu Severák v Hraběticích musela být vzhledem k nepříznivému počasí zrušena.

Na Dukle v sobotu

Zápas 20. kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme na Dukle v sobotu 11. března od 15 hodin.

Juniorka vyhrála generálku

V posledním přípravném utkání před jarním startem vyhrála jablonecká juniorka 1:0 v Dobrovici. Jediný gól v zápase vstřelil těsně před pauzou Adam Houser.

Tisková konference před jarem

Tradiční předsezónní tiskovka před startem jara 2017 se na Střelnici uskuteční ve čtvrtek 16. února od 12:15 hodin. Můžete se těšit na online video přenos na facebooku i zde na webu.

Jarní zápasy doplněny

Na klubový web byly doplněny všechny termíny zápasů juniorky a mládežnických mužstev pro jarní část sezóny.

Fotoalba