Trenér Petr Rada se vrací do Jablonce!

FK Jablonec posiluje trenérský tým. Na funkci hlavního kouče přichází zkušený matador Petr Rada! Do Jablonce se vrací po více jak deseti letech.

Jablonec čeká pestrá zimní příprava

Ve čtvrtek 7. prosince se naposledy sešli hráči A týmu na Střelnici a odpoledne nastoupili na dovolenou. Tým se opět sejde 3. ledna 2018. Podívejte se, co naše hráče během přestávky čeká.

Brankář Jan Hanuš míří do Jablonce!

První zimní posilou FK Jablonec je zkušený brankář Jan Hanuš. Do Jablonce přestupuje z Jihlavy. V tuto chvíli schází přestupu jen administrativní formality.

Fanshop je otevřen do 19. prosince!

Klubový fanshop na Střelnici bude otevřen do 19. prosince. Stavte se u nás a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Mládež

Trenér dorostu U17 hodnotí podzimní část

Trenér dorostu U17 Martin Kotyza hodnotí uplynulou podzimní část soutěže. Od jarní části bude mít pod dohledem také velký talent jabloneckého fotbalu Michala Černáka.

Jablonec
17.2.2018 |
Střelnice
HET liga 2017/2018
Teplice
ZVRPB

Novinky A týmu

Tradiční hokej na závěr fotbalové sezony

Po skončení podzimní části ligy následovaly poslední dny, kdy je náš tým pohromadě. Ani letos nechyběl tradiční hokej na zimním stadionu v Jablonci nad Nisou.

Rychlé zprávy

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.

Problémy s SMS sestavou

Omlouváme se za technické problémy při doručování SMS sestavy pro naše permanentkáře. Ne všem zpráva přišla. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Omezení prodeje permanentek

V den utkání s Viktorií Plzeň v rámci 2. kola HET ligy nebude z technických důvodů umožněn prodej sezónních permanentek. V prodeji budou pouze vstupenky na aktuální zápas. Od pondělí pak opět poběží standardní prodej na sekretariátu klubu od 7 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Fotoalba