Vojtěch Kubista utrpěl zlomeninu nosu

Záložník Vojtěch Kubista utrpěl ve středečním přípravném utkání zlomeninu nosu. V pátek 30. června podstoupí operaci.

Rozhovor

Mihálik: Snad se nám ta dřina v sezóně vrátí

Vedoucí branku ve včerejším přípravném utkání proti Viktorii Žižkov zaznamenal útočník Ondřej Mihálik. Právě on patřil mezi několik hráčů, kteří odehráli celý zápas.

Jablonec porazil Viktorii Žižkov dvěma góly

Naši fotbalisté mají za sebou druhé přípravné utkání. Ve středečním zápase na pražském Střížkově porazili góly Mihálika a Bredy druholigovou Viktorii Žižkov 2:0.

Střelec Mihálik prodloužil smlouvu o tři roky!

Útočník Ondřej Mihálik prodloužil v Jablonci svůj kontrakt o další tři roky! Jablonecký odchovanec podepsal novou smlouvu do 30. června 2020.

Permanentky v prodeji od 26. června!

Permanentní vstupenky pro nadcházející ligovou sezónu 2017/2018 budou v prodeji od 26. června. V prvním týdnu platí blokace míst pro stávající permanentkáře.

Novinky A týmu

Ve středu hrajeme proti Viktorii Žižkov

Druhé přípravné utkání tohoto léta sehrajeme ve středu proti Viktorii Žižkov. S druholigovým soupeřem se utkáme na Střížkově a zápas budeme vysílat živě!

Rychlé zprávy

Start na Slovácku

Sezónu 2017/18 zahájíme utkáním venku. V prvním kole se představíme na hřišti 1.FC Slovácko. Podještědské derby v Liberci je na pořadu v 12. kole. Rozpis všech utkání HET ligy bude již brzy na webu.

Obě poslední kola v sobotu

Poslední dvě kola ePojisteni.cz ligy budou mít tradičně jednotný začátek, a tak domácí zápas proti Teplicím (20. května) stejně jako utkání v Karviné (27. května) sehrajeme v sobotu vždy s výkopem v 17 hodin.

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

V Edenu v neděli

Zápas 26.kola ePojisteni.cz ligy v Edenu proti pražské Slavii sehrajeme v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Utkání vysílá živě televizní stanice O2 TV Sport.

Juniorka ještě na umělce

Pondělní zápas proti vedoucímu celku juniorské ligy z Mladé Boleslavi odehraje náš juniorský tým ještě na umělé trávě v areálu v Mozartově ulici. Spolu se změnou hřiště došlo i ke změně času začátku, když utkání bude zahájeno již v 11 hodin!

Zápas s Příbramí v neděli

Vedení soutěže upřesnilo termín 25. kola ePojisteni.cz ligy. Tým 1.FK Příbram přivítáme na Střelnici v neděli 23. dubna 2017 od 13:15 hodin.

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Fotoalba