Hrubý hráčem zápasu dle fanoušků

V hlasování fanoušků dostal za utkání na Slovácku nejlepší známky brankář Vlastimil Hrubý a stal se s velkým přehledem nejlepším hráčem našeho mužstva v prvním jarním kole.

Lyžování s Jizerkou ZRUŠENO!

Z důvodů nepříznivého počasí a s ohledem na očekávaný déšť musela být akce Lyžování s Jizerkou ZRUŠENA. Akce se měla konat tento čtvrtek 23. února v Ski Areálu na Severáku v Hraběticích.

Juniorka

Juniorka v úvodu jara remizovala s Třincem

Jen na bod za remízu 1:1 dosáhli v prvním jarním kole Juniorské ligy naši fotbalisté. Na umělé trávě ve Mšeně padly obě branky v druhém poločase.

Rozhovor

Musíme se zlepšit, znělo z kabiny

Včerejší remízový zápas na Slovácku hodnotí v pozápasových rozhovorech nováček Jaroslav Zelený a záložník Martin Pospíšil. Oba ví, že příště musí mít náš výkon lepší parametry.

Vstupenky na Spartu v prodeji

První domácí zápas jarní sezóny a možná hned vrchol jara na Střelnici se blíží. Jablonec přivítá pražskou Spartu v neděli 26. února a předprodej byl již zahájen.

Jablonec
26.2.2017 | 17:30
Střelnice
ePojisteni.cz liga
Sparta
ZVRPB

Novinky A týmu

Kouč Klucký: Byl to více boj než fotbal

V úvodním utkání na Slovácku branka nepadla, jak byli ale s průběhem utkání spokojeni oba trenéři. Jablonecký kouč Zdeněk Klucký viděl typické utkání prvního jarního kola.

Rychlé zprávy

Lyžování s Jizerkou ZRUŠENO!

Čtvrteční akce pro fanoušky ve SKI Areálu Severák v Hraběticích musela být vzhledem k nepříznivému počasí zrušena.

Na Dukle v sobotu

Zápas 20. kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme na Dukle v sobotu 11. března od 15 hodin.

Juniorka vyhrála generálku

V posledním přípravném utkání před jarním startem vyhrála jablonecká juniorka 1:0 v Dobrovici. Jediný gól v zápase vstřelil těsně před pauzou Adam Houser.

Tisková konference před jarem

Tradiční předsezónní tiskovka před startem jara 2017 se na Střelnici uskuteční ve čtvrtek 16. února od 12:15 hodin. Můžete se těšit na online video přenos na facebooku i zde na webu.

Jarní zápasy doplněny

Na klubový web byly doplněny všechny termíny zápasů juniorky a mládežnických mužstev pro jarní část sezóny.

Generálka ve Vlašimi

Poslední přípravu před ligou proti FC Sellie&Bellot Vlašim sehrajeme namísto v Nymburce přímo v areálu soupeře na umělce ve Vlašimi. Termín sobota 11. února od 14 hodin zůstává nezměněn.

Bohemka přijede v sobotu

Vedení soutěže upřesnilo termín 19.kolo ePojisteni.cz ligy - zápas proti FC Bohemians 1905 se na Střelnici uskuteční v sobotu 4. března od 15 hodin.

Ve finále s Rijekou

HNK Rijeka vyhrála i svůj druhý zápas v Portugalsku a jako vítěz skupiny bude naším soupeřem ve finále turnaje Atlantic Cup. Termín a čas zápasu oznámí pořadatelé ještě dnes.

Lárusson s týmem nepokračuje

Islandský křídelní hráč Sigurdur Egill Lárusson neuspěl v Jablonci na testech a v sobotu 4. února večer opustí náš tým a odletí z Portugalska na další sraz reprezentace.

Juniorka porazila Turnov

Juniorský tým v další přípravě porazil Turnov vysoko 4:0. Dvěma góly se zaskvěl Hlůže. V obraně nastoupil po dlouhé době k zápasu stoper Marek Kysela.

Fotoalba