Nikola

Góly

Asistence

Podrobné statistiky Celý tým Statistiky

Už od svých 19 let nastupoval Janković pravidelně v druhé nejvyšší srbské soutěži v dresu FK Kolubara Lazarevac. V lednu 2013 přestoupil nadějný pravý obránce do FK Čukarički a ještě v rozjeté sezóně přispěl k postupu bělehradského klubu do nejvyšší soutěže. V následujících třech sezónách Čukarički patřilo mezi štiky ligy a vždy dokázalo získat místo v pohárech.

V sezóně 2014/15 vyhrál Janković s Čukarički národní srbský pohár a dostal možnost bojovat o místo v Evropské lize. V prvním kole kvalifikace si srbský celek překvapivě poradil se slovinským NK Domžale, ale potom ztroskotal na ázerbájdžánském FK Gabala.

V minulém ročníku si Čukarički zajistilo místo v Evropě díky umístění v lize a letos v létě si v prvním kvalifikačním kole o Evropskou ligu poradil s kazašským Ordabassy i díky jedné asistenci Jankoviće v odvetném zápase. Pak už ale nestačili Srbové na maďarský Videoton a vypadli po výsledcích 0:2 a 1:1. Janković nejprve v Jablonci půl roku hostoval, v létě 2017 ale na sever Čech přestoupil.

Sezóna Klub Liga Země Zápasy Minuty Góly Asistence ŽK ČK
2017/2018 FK Jablonec Synot liga (Česká republika) 8 720 0 1 1 0