Historie klubu

První zmínku o jablonecké kopané zaznamenáváme roku 1921, kdy byl založen první fotbalový klub. Slavnější a významnější kapitoly se začaly psát až po osvobození, kdy na sever proudili první osídlenci.

Více o historii

Naše osobnosti

Ruda 'Houba' Svoboda

Úspěchy klubu

Klub Legend

Klub legend sdružuje nejvýznamnější hráče, trenéry a funkcionáře FK Jablonec. Které osobnosti jablonecké kopané jsou členy naší síně slávy?

VÍCE O LEGENDÁCH

Rychlé zprávy

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.