Klub a fanoušci

Je to prosté. Fotbalový klub dělají nejen hráči a jeho vedení, ale zejména fanoušci. Bez fanoušků by nebyl klub, tedy ani FK Jablonec.

Jako v každém klubu také my chceme předvádět pohledný fotbal a přinášet svým fanouškům trvalou sportovní radost. Nemáme malé cíle a tvrdě pracujeme na tom, aby jsme je splnili.

Kromě toho je však naší ambicí ještě něco více. Uvědomujeme si, že velká část české veřejnosti si Jablonec dnes primárně spojuje s fotbalem. To bereme jako privilegium, ale i jako velkou zodpovědnost. Chceme být dobrými reprezentanty našeho města i celého jabloneckého regionu. Je naší ambicí regionu pomáhat na hřišti a v rámci možností také mimo něj. Každý den bojujeme za Jablonec. V první linii.

Zároveň se budeme snažit, aby naši fanoušci měli pocit, že je o ně na Střelnici dobře postaráno. Vážíme si našich fanoušků a chceme jim jejich důvěru vrátit nadprůměrnými službami, kterých se jim u nás dostane. Všechny změny bohužel nejdou udělat najednou, ale naši fanoušci budou i tak vnímat, že na tom neustále pracujeme.

Pro své fanoušky máme ještě jeden vzkaz. Budeme rádi, když se nám ozvete.

Máte dotaz? Připomínku? Stížnost? Komentář? Dejte nám to vědět! Můžete nás kontaktovat mnoha způsoby - na email fanousci@fkjablonec.cz, přes sociální sítě Facebook, Twitter anebo nám můžete poslat vzkaz prostřednictvím formuláře. Samozřejmě budeme rádi, když nám také napíšete, že se vám něco líbilo. Dodá nám to energii do dlouhodobé práce, jejíž cílem je vybudovat v Jablonci špičkový fotbalový klub, a to jak po sportovní stránce, tak i organizačně.

Podpisové kartičky hráčů FK Jablonec

Pokud chcete získat podepsanou kartičku některého z našich hráčů nebo máte vlastní fotografie, které si chcete nechat podepsat, pošlete nám je na adresu klubu s žádostí o podpis. Rádi vám s našimi hráči vyhovíme.

Důležité je také vložit do obálky další ofrankovanou obálku s vaší nadepsanou adresou. Doba vyřízení není pevně stanovena, ale vyřídíme všechny žádosti.

Adresa klubu:

FK Jablonec

U stadionu 4904/5

466 01 Jablonec nad Nisou

Rychlé zprávy

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Omezení prodeje permanentek

V den utkání s Viktorií Plzeň v rámci 2. kola HET ligy nebude z technických důvodů umožněn prodej sezónních permanentek. V prodeji budou pouze vstupenky na aktuální zápas. Od pondělí pak opět poběží standardní prodej na sekretariátu klubu od 7 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS