Komando

Miss Komando 2015

Před posledním podzimním duelem na Střelnici jsme společně s fanoušky vybrali ve facebookové anketě nejsympatičtějí dívku jabloneckého Komanda. Stala se jí Lucka Babčická. Gratulujeme!

Děvčata z jabloneckého Komanda jsou tu pro vás! Krasavice v zelenobílých barvách pomáhají, když jste v nouzi. Ale zažijete s nimi i spousty srandy a zábavy.

Stejně jako vy bojují za Jablonec. V první linii!

Kde můžete Komando potkat?

Atakují bary a hospody večer před zápasem - můžete si s nimi zasoutěžit o vstupenky.

Salutují vám při příchodu na stadion.

Dostanete od nich zápasový bulletin.

Mají na povel naši fanzónu.

Zásobují žíznivé krky na tribuně během utkání.

Jsou to naši andělé.

Doprovázejí naše fotbalisty při pravidelných návštěvách škol.

Účastní se akcí v regionu. V zimě...

I v létě.

Pokud byste máte zájem, aby Komando přišlo na vaši akci nebo večírek, kontaktujte nás na: fanousci@fkjablonec.cz.

Rychlé zprávy

Doma s Plzní v neděli

První domácí utkání nového ligového ročníku proti Viktorii Plzeň odehrajeme v neděli 6. srpna od 16 hodin. Zápas nebude vysílat žádná televize.

Na Slovácku v sobotu od 17.00

První ligové kolo nového ročníku HET ligy odehrajeme na půdě 1.FC Slovácko v sobotu 29. července od 17 hodin! Utkání nevysílá žádná televizní stanice.

Zápasy v Rakousku

V pátek 7. července došlo k aktualizaci termínů přípravných zápasů v Rakousku. Na webu v kalendáři zápasů najdete přesný čas i místo přípravných zápasů na herním soustředění v Rakousku. Zápasy najdete také kliknutím na tento ODKAZ!

Start na Slovácku

Sezónu 2017/18 zahájíme utkáním venku. V prvním kole se představíme na hřišti 1.FC Slovácko. Podještědské derby v Liberci je na pořadu v 12. kole. Rozpis všech utkání HET ligy bude již brzy na webu.