Komando

Miss Komando 2015

Před posledním podzimním duelem na Střelnici jsme společně s fanoušky vybrali ve facebookové anketě nejsympatičtějí dívku jabloneckého Komanda. Stala se jí Lucka Babčická. Gratulujeme!

Děvčata z jabloneckého Komanda jsou tu pro vás! Krasavice v zelenobílých barvách pomáhají, když jste v nouzi. Ale zažijete s nimi i spousty srandy a zábavy.

Stejně jako vy bojují za Jablonec. V první linii!

Kde můžete Komando potkat?

Atakují bary a hospody večer před zápasem - můžete si s nimi zasoutěžit o vstupenky.

Salutují vám při příchodu na stadion.

Dostanete od nich zápasový bulletin.

Mají na povel naši fanzónu.

Zásobují žíznivé krky na tribuně během utkání.

Jsou to naši andělé.

Doprovázejí naše fotbalisty při pravidelných návštěvách škol.

Účastní se akcí v regionu. V zimě...

I v létě.

Pokud byste máte zájem, aby Komando přišlo na vaši akci nebo večírek, kontaktujte nás na: fanousci@fkjablonec.cz.

Rychlé zprávy

Obě poslední kola v sobotu

Poslední dvě kola ePojisteni.cz ligy budou mít tradičně jednotný začátek, a tak domácí zápas proti Teplicím (20. května) stejně jako utkání v Karviné (27. května) sehrajeme v sobotu vždy s výkopem v 17 hodin.

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

V Edenu v neděli

Zápas 26.kola ePojisteni.cz ligy v Edenu proti pražské Slavii sehrajeme v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Utkání vysílá živě televizní stanice O2 TV Sport.

Juniorka ještě na umělce

Pondělní zápas proti vedoucímu celku juniorské ligy z Mladé Boleslavi odehraje náš juniorský tým ještě na umělé trávě v areálu v Mozartově ulici. Spolu se změnou hřiště došlo i ke změně času začátku, když utkání bude zahájeno již v 11 hodin!