Komando

Miss Komando 2015

Před posledním podzimním duelem na Střelnici jsme společně s fanoušky vybrali ve facebookové anketě nejsympatičtějí dívku jabloneckého Komanda. Stala se jí Lucka Babčická. Gratulujeme!

Děvčata z jabloneckého Komanda jsou tu pro vás! Krasavice v zelenobílých barvách pomáhají, když jste v nouzi. Ale zažijete s nimi i spousty srandy a zábavy.

Stejně jako vy bojují za Jablonec. V první linii!

Kde můžete Komando potkat?

Atakují bary a hospody večer před zápasem - můžete si s nimi zasoutěžit o vstupenky.

Salutují vám při příchodu na stadion.

Dostanete od nich zápasový bulletin.

Mají na povel naši fanzónu.

Zásobují žíznivé krky na tribuně během utkání.

Jsou to naši andělé.

Doprovázejí naše fotbalisty při pravidelných návštěvách škol.

Účastní se akcí v regionu. V zimě...

I v létě.

Pokud byste máte zájem, aby Komando přišlo na vaši akci nebo večírek, kontaktujte nás na: fanousci@fkjablonec.cz.

Rychlé zprávy

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.