Rychlé zprávy

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.