Kolekce Jablonec

Kolekce produktů Jablonec

Všechny fanouškovské předměty z této kolekce zdobí výrazný nápis Jablonec, který se váže k fotbalovému klubu, ale i k městu. Nápis je doplněn decentním logem FK Jablonec, ale nechybí ani motiv jabloně z městského znaku. Hrdě se totiž hlásíme ke svým kořenům ve městě a zeleném regionu.

Suvenýry lze zakoupit ve fanshopu v budově Víceúčelového zařízení sportovního areálu Střelnice. Otevřeno je každý den od pondělí do pátku v čase 7:00 - 15:00. V případě, že bude fanshop uzavřen v provozní době, je možné si vyžádat jeho otevření na sekretariátu FK v budově hlavní tribuny.

Přejeme si, aby nakupování klubových suvenýrů pro Vás bylo jednoduché, rychlé a komfortní. Proto můžete z pohodlí domova vybírat a nakupovat naše zboží na moderní verzi e-shopu.

NAKOUPIT ZDE

Rychlé zprávy

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.