Kolekce Jablonec

Kolekce produktů Jablonec

Všechny fanouškovské předměty z této kolekce zdobí výrazný nápis Jablonec, který se váže k fotbalovému klubu, ale i k městu. Nápis je doplněn decentním logem FK Jablonec, ale nechybí ani motiv jabloně z městského znaku. Hrdě se totiž hlásíme ke svým kořenům ve městě a zeleném regionu.

Suvenýry lze zakoupit ve fanshopu v budově Víceúčelového zařízení sportovního areálu Střelnice. Otevřeno je každý den od pondělí do pátku v čase 7:00 - 15:00. V případě, že bude fanshop uzavřen v provozní době, je možné si vyžádat jeho otevření na sekretariátu FK v budově hlavní tribuny.

Přejeme si, aby nakupování klubových suvenýrů pro Vás bylo jednoduché, rychlé a komfortní. Proto můžete z pohodlí domova vybírat a nakupovat naše zboží na moderní verzi e-shopu.

NAKOUPIT ZDE

Rychlé zprávy

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Omezení prodeje permanentek

V den utkání s Viktorií Plzeň v rámci 2. kola HET ligy nebude z technických důvodů umožněn prodej sezónních permanentek. V prodeji budou pouze vstupenky na aktuální zápas. Od pondělí pak opět poběží standardní prodej na sekretariátu klubu od 7 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS