Známe soupeře na Atlantic Cup!

Během herního soustředění v Portugalsku se tradičně zúčastníme turnaje Atlantic Cup. Už také známe přesný rozpis zápasů s našimi soupeři.

Do Portugalska odlétáme v sobotu 27. ledna a čekají nás celkem tři přípravná utkání. První duel sehrajeme úterý 30. ledna od 17 hodin českého času (16:00 času v Portugalsku). Našim soupeřem je Hammarby IF, švédský tým, který sídlí ve Stockholmu a hraje první ligu.

Druhé utkání nás čeká na herním soustředění v sobotu 3. února opět do 17 hodin českého času (16:00 času v Portugalsku). Hrát budeme proti Dalkurd FF, což je švédský tým, který byl založen v roce 2004. V současné době je čerstvým účastníkem první švédské ligy.

Podle našich výsledků z prvních dvou zápasů budeme následně hrát duel o umístění. A proti nám bude stát jeden ze čtyř účastníků druhé skupiny: AGF Aarhus (Dánsko, 1. liga), Beijing Sinobo Guoan FC (Čína, 1. liga), HNK Rijeka (Chorvatsko, 1. liga), IFK Norrköping (Švédsko, 1. liga).

Zatím nemáme potvrzené, že by naše zápasy vysílala některá z televizí v České republice. „Zjišťujeme informace také od organizátorů turnaje. Jakmile se dozvíme bližší informaci, tak ji zveřejníme fanouškům na klubovém webu a sociálních sítích. Je také možnost, že se budou zápasy vysílat na internetu,“ vysvětluje k možnostem přenosů tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

Z herního soustředění v Portugalsku chystáme jako tradičně obsáhlé zpravodajství z každého dne, chybět nebudou také videa z tréninků, fotogalerie, rozhovory a plánujeme dva živé streamy na Facebooku s našimi hráči.

Author Martin Bergman