Aktualita
9
březen
2017

Žáci zakončili anglické turné vítězně


Jablonečtí žáci výběru do 14 a do 13 let absolvovali úspěšně anglickou tour, kde změřili síly se silnými mužstvy v londýnských akademiích.

Zápisník z druhé části cesty od Vedoucího trenéra SpSM Jana Kozderky

V úterý dopoledne jsme podnikli zajímavou prohlídku stadionu FC Chelsea. Po ni nás čekal přesun na hotel, krátký odpočinek a utkání v anglických akademiích. Obě kategorie hrály znovu 4x20 min. Mladší výběr U13 změřil síly s FC Tottenham Hotspur. První čtvrtinu vyhráli kluci po výborném výkonu a brankách Adama Kubáta a Matyáše Bíma 2:0. V dalších čtvrtinách se na jabloneckých hráčích postupně projevila únava a celkově podlehli anglickému soupeři 2:7. Kategorie U14 se utkala s FC Arsenal a prohrála první i druhou čtvrtinu shodně 0:1. Ve třetí části jsme obdrželi další dvě slepené branky v průběhu 1 minuty a prohráli nakonec 0:3, v poslední periodě padla opět jedna branka do naší sítě a celkově jsme prohráli 0:6.

Ve středu dopoledne jsme vyrazili londýnským metrem na Emirates Stadium. Před stadionem na kluky čekalo překvapení od manželů Drdových ve formě prohlídky stadionu. Po návratu metrem k hotelu jsme nakoupili zásoby na dlouhou cestu domů a vyrazili na poslední přátelské utkání s anglo-brazilskou Life akademií. Závěr naší tour jsme zde zakončili dvěma vítězstvími. Kategorie U13 vyhrála 3:1 po brankách Adama Kubáta, Josefa Matouška a Matěje Kubína. Tým U14 zvítězil 6:1, když 2 branky vstřelil Kryštof Hampl a Michal Černák a po jedné Vojta Linhart a Dan Jandura.

Celá tour proběhla v pořádku a všichni zúčastnění si odnášejí nové zážitky a především cenné zkušenosti. Poděkování patří všem klukům za předvedené výkony a parádní přístup k utkáním, prohlídkám i cestování. Díky trenérům za jejich čas a starost o naše hráče. Děkujeme panu Drdovi za podporu a překvapení na Emirates Stadium. Pánům Linhartovi, Černákovi a Malému za podporu v hledišti. Velké díky a úcta patří řidičům Liborovi Krejčů a Martinovi Köhlerovi za skvělý servis, pozitivní přístup a obratnost za volantem.

Trenéři

U 14 - Jan Kozderka a Luboš Pumrle

U 13 - Petr Bulíř a Petr Banický

Hráči U 14

Michal Černák, Šimon Drda, Kryštof Hampl, Matyáš Hrubý, Martin Chropůvka, Daniel Jandura, Jáchym Jelínek, Matěj Jodas, Jaroslav Kochánek, Vojtěch Linhart, Jakub Šolc, Evžen Malý, Jakub Novák, Vojtěch Reiner, Tomáš Ryml, David Řezníček, Filip Skalický, Štěpán Strnad

Hráči U 13

Dimitar Adžiev, Ondřej Anderle, Matyáš Bím, Tomáš Brodský, Kryštof Karban, Adam Kubát, Adam Kubík, Tomáš Kubín, David Nykrín, Vítek Phan, Patrik Solfronk, Jindřich Sýkora, Pavel Václavů, Petr Velík, Jan Vlček, Josef Matoušek, Erik Žitka

O první části výjezdu do Anglie čtěte zde.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter