Žáci pokřtili rodinnou tribunu

FK Jablonec Bohemians Praha 1905
Synot liga, 18. kolo so 28. 2. 2015, 14:00

Žáci základních škol ZŠ Mozartova a ZŠ Pivovarská, které osobně pozval Antonín Fantiš, byli při zápase s Bohemkou prvními fanoušky, kteří sledovali ligové utkání z tzv. Rodinné tribuny.

Nový projekt, kterým klub navazuje na rozsáhlé doprovodné aktivity pro děti a rodiny z podzimních utkání na Střelnici, odstartoval prvním jarním domácím zápasem SYNOT ligy. Kromě řady atrakcí a soutěží v tradiční fanzoně nyní mohou děti trávit celý zápas také se svými rodiči na důstojném místě v rodinném sektoru hlavní tribuny. Prostor pro rodiny s dětmi se nachází v krajním sektoru A hlavní východní tribuny.

Během utkání s Bohemkou navíc klub exkluzivně pouze pro děti z Rodinného sektoru uspořádal krátkou autogramiádu Ondřeje Mihálika o poločasové přestávce, děti si mohly odnést nafukovací balónky v jabloneckých barvách nebo využít dětského sortimentu v nejbližším stánku s občerstvením. Jedinečnou "třešničkou na dortu" pak byl zážitek pro vybraného fanouška. Malý devítiletý Denis se dostal až k hrací ploše, kde mohl sledovat závěr vítězného zápasu a po jeho skončení asistoval u předání cen pro SYNOT hráče utkání.

Aktivity pro děti i rodiče v Rodinném sektoru budeme stále rozvíjet i na základě zpětné vazby od Vás, jabloneckých fanoušků - pište nám prosím svoje náměty a nápady na email fanousci@fkjablonec.cz. Za každý Vaš názor budeme rádi.

Author Štěpán Hanuš