Žáci U12 porazili Slovan Liberec 7:2

Zasloužené vítězství nad naším rivalem ze sousedního Liberce

V nedělním utkání dokázali naši D žáci v žákovské lize U12 porazit lídra tabulky Slovan Liberec vysoko 7:2 na jeho hřišti a odnesli si tak cenný skalp v malém Podještědském derby. Do utkání vlétli naši kluci jako vichřice a v první třetině doslova válcovali domácí a po gólech Tondy Malého, Honzy Štefana a dvou trefách Standy Bejdy vyhráli první dějství 4:0. Na 5:0 zvyšoval v polovině utkání Honza Kuhn, domácí snížili z pokutového kopu a je nutno objektivně přiznat, že v druhé a třetí třetině neměli v koncovce klid a několik šancí zahodili, ale ani naši hráči ještě několik šancí neproměnili. Z penalty zvyšoval Kuba Gaši na 6:1. V poslední třetině se dočkali gólu ze hry i domácí a korigovali na 6:2. Na konečných 7:2 završil velmi slušný výkon našich kluků golem důrazný Marek Havlíček.

"Domácí jsme předčili v bojovnosti a nestrádali jsme ani v dovednostech a některé pasáže už snesly vysoké měřítko kvality na tuto kategorii. Naším klukům se dařilo a obě sedmičky podaly nadstandardní týmové a velmi dobré individuální výkony," zhodnotil utkání a pochválil své svěřence trenér Stanislav Bejda.

Na fotogalerii ze zápasu se můžete podívat ZDE.