Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dva zápasy HET ligy odehrajeme doma na Střelnici! Kupovat vstupenky můžete také přes internet.

Ve 4. kole HET ligy přivítáme na Střelnici Duklu Praha a podporu fanoušků v důležitém zápase naši hráči potřebují. Stejně tak v zápase 5- kola proti účastníkovi Evropské ligy Zlínu. A útočník Stanislav Tecl má pro naše příznivce vzkaz před nejbližšími domácími zápasy.

"Pro nás je hrozně důležité, když lidi na fotbal přijdou a budou nás pravidelně podporovat. A nebudou chodit jen na Spartu, Plzeň nebo Slavii. Ale udělají si čas na zápasy a přijdou nás podpořit. To je pro nás opravdu důležité," říká navrátilec do Jablonce Stanislav Tecl.

Vstupenky na oba nedělní zápasy můžete kupovat také na internetu prostřednictvím našeho online prodeje.

<#buttonLong>VSTUPENKY ONLINE<#/buttonLong>

Author Martin Bergman