Všichni na Slavii! Fans pořádají výjezd

SK Slavia Praha FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 26. kolo ne 30. 4. 2017, 17:30

Vlajkonoši pořádají autobusový výjezd na zápas v Praze proti Slavii, který se koná v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Přidej se a vyraz také s vlajkonoši do Edenu!

Slavisté chtějí pokřtít změnu majitele svého stadionu Eden areny v utkání s naším mužstvem. Atmosféra bude jistě bouřlivá a přispět k ni budou chtít i vlajkonoši FK Jablonec. Jejich autobusový výjezd na zápas 26. kola do Prahy bude proto jistě početný.

Všichni, kdo chtějí podpořit náš tým v zápase na půdě aspiranta na titul, mají možnost se přidat k našim vlajkonošům a pomoci našim klukům v boji o důležité body do ligové tabulky!

Cena dopravy (bez vstupenky) je stanovena zatím na 200-250 Kč dle obsazeností autobusů

Odjezd je plánovaný 30. dubna v 14:15 hodin od Letního kina

Bližší informace a přihlášky k výjezdu vyřizujte na emailu jablonec.supporters@email.cz

Author Štěpán Hanuš