Velká autogramiáda v Centralu Jablonec

Podpisová akce celého mužstva oslovila přes tři stovky návštěvníků obchodního centra Central Jablonec. Úspěšná prezentace klubu byla součástí rodinné neděle a do dovednostních soutěží nebo Fotbalového koutku v druhém patře přilákala řadu jabloneckých příznivců.

Celodenní program byl zajímavý pro fanoušky všech generací. Ti nejmenší se mohli zapojit do soutěže s kreslením obrázků v nově otevřeném Fotbalovém koutku FKJ. Děti si mohly také vyzkoušet své dovednosti v soutěžích ve střelbě na branku nebo krátkém slalomu na čas.

Hlavním bodem programu byla ale autogramiáda, které se zúčastnili téměř všichni hráči A týmu. I přes absenci zraněného Adama Zreľáka se jednalo o největší podpisovou akci Jablonce za poslední roky. A odpovídala tomu také kulisa a zájem fanoušků, kterých přišlo v neděli odpoledne více než tři stovky.

Během nedělního dne byl také slavnostně otevřen Fotbalový koutek, který se nachází v nejvyšším patře obchodního centra naproti KFC. Prezentace klubu zde potrvá i v budoucnu a o jeho využití či dalších zajímavých akcích budeme ještě informovat.

Author Štěpán Hanuš