Ve středu příprava proti Hradci Králové

FC Hradec Králové FK Jablonec
Přípravná utkání, příp. st 5. 7. 2017, 17:00

Čtvrté přípravné utkání odehrajeme v Opatovicích nad Labem. Naším soupeřem bude druholigový FC Hradec Králové. Výkop zápasu je v 17 hodin.

Hradec Králové má za sebou již čtyři přípravné zápasy, ve kterých si připsal tři výhry a jednu porážku. Hned v úvodu léta prohrál Hradec s Bohemians Praha 1905 3:0. Pak ale porazil Mladou Boleslav 2:1 a ve dvojutkání se Slovanem Liberec vyhrál 4:2 a 3:2.

Naši kluci naposledy hráli v sobotu proti Vlašimi, dalšímu týmu z druhé ligy. Utkání jsme vyhráli 3:0 po gólech Lukáše Masopusta, Davida Bredy a jedné vlastní brance domácích borců. Oproti minulým zápasům chystá náš trenér rozdílné nasazení hráčů do utkání.

„V tomhle zápase budeme dbát jak na herní, tak i kondiční stránku. Tenhle týden máme ještě náročný. V pondělí byly dvě fáze, v úterý byl těžký trénink, takže do toho hráči půjdou z plné únavy. Jednu změnu ale uděláme. Nebudou hrát všichni hráči a o poločase to nebudeme střídat. Necháme hrát sedmdesát nebo osmdesát minut jednu sestavu. A budeme to doplňovat až v závěru střídajícími hráči. Do utkání s Hradcem tedy nebudou nominovaní všichni, ale ti, co nebudou hrát, budou mít těžký trénink,“ říká před středečním soubojem s Hradcem Králové trenér Zdeněk Klucký. K týmu se také ve středu připojí Adam Zreľák s Michalem Trávníkem. Nebudou však ještě k dispozici na utkání, ale budou trénovat v Jablonci.

Utkání se hraje v Opatovicích nad Labem ve středu 5. července od 17 hodin.

Pokud se chystáte ve svátek podpořit naše hráče přímo na stadionu, přijeďte na tuto adresu: Ke Hřišti 431, 533 45 Opatovice n. L.

Author Martin Bergman