Ve středu hrajeme proti Viktorii Žižkov

Druhé přípravné utkání tohoto léta sehrajeme ve středu proti Viktorii Žižkov. S druholigovým soupeřem se utkáme na Střížkově a zápas budeme vysílat živě!

Po sobotním přátelském měření sil ve Velkých Hamrech (výhra 10:0) nás čeká podstatně těžší soupeř. Viktoria Žižkov hrála v prvním přípravném utkání s mistrovskou Slavií Praha. Žižkov se dostal v 8. minutě do vedení brankou Stratila, kterému asistoval Bazal. Slavia pak vyrovnala v prvním poločase z penalty, kterou proměnil Rotaň. V 75. minutě pak obrat Slavie dokonal Van Buren.

Naši hráči si po sobotním zápase užili den volna s rodinami a v pondělí zase hlásili zpět na Střelnici k dalším tréninkovým jednotkám. Ve středečním utkání si opět zahrají všichni naši hráči, které má v tuto chvíli trenér k dispozici. Volno budou mít jen Adam Kučera s Martinem Doležalem, kteří si ze sobotního zápasu v Hamrech odnesli lehké šrámy.

„Do zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát. Zase necháme zahrát všechny hráče. Máme v současné době dva marody, kteří s námi nepojedou. Jsme v nějaké fázi přípravy, jsme v druhém týdnu a hodně se trénuje. Na zápas jsme ale dobře připraveni a chceme vyhrát,“ říká před středečním zápasem jablonecký trenér Zdeněk Klucký.

Utkání začíná ve středu 28. června v 11 hodin na Střížkově. Zápas můžete sledovat živě na TV Střelnice.