leden

Ve středu hrajeme proti Neugersdorfu

Ve středu nás čeká druhé přípravné utkání této zimy. Na umělce ve Mšeně se utkáme s německý FC Oberlausitz Neugersodrf. Výkop je v 15 hodin!

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.

:

Branky JAB: 24. Jovović, 28. Tecl, 52. Doležal, 56. Lischka, 62. Schön, 84. Mihálik

Branky NEU:

Ve druhém zimním měření sil přivítáme tým, ve kterém ještě donedávna působil náš bývalý hráč Luboš Loučka. Momentálně je v kádru například bývalý hráč Teplic Štěpán Vachoušek.

Naposledy jsme se s Neugersdorfem utkali v září během reprezentační přestávky a vyhráli jsme 6:1. Tehdy se dvakrát trefili Martin Doležal se Standou Teclem, po jedné brance přidali Michal Trávník a Lukáš Masopust. Podobně, jako v úvodním duelu s Velkými Hamry, dostanou šanci také tentokrát téměř všichni hráči z kádru. V polovině náročného tréninkového týdne je přípravné utkání vhodným doplněním tréninkové zátěže.

Po německém soupeři, který hraje nižší soutěž, nás v dalším průběhu zimní přípravy čekají soupeři především z profesionálních soutěží. Během Tipsport ligy narazíme například na ligové celky Liberce a Jihlavy, na soustředění v Portugalsku nás pak čekají prvoligové týmy ze zahraničních soutěží.