Ve čtvrtfinále poháru proti Slovácku

V úterý 21. listopadu se v Praze uskutečnil los jarní části poháru MOL Cup. Ve čtvrtfinále si zahrajeme proti Slovácku.

Mezi nenasazenými týmy, ze kterých vzešel náš soupeř, byly také týmy Liberce, Hradce a Baníku Ostrava. Los určil, že proti Slovácku budeme hrát doma na Střelnici.

„Je pro nás dobré, že hrajeme doma. Je to sice v únoru, tak je to u nás složitější s počasím. Ale o hřiště se postaráme dobře. Samozřejmě chceme jít v poháru dál, v lize se nám teď moc nedaří,“ uvedl k losu čtvrtfinále domácího poháru ředitel klubu Petr Flodrman, který se slavnostního aktu přímo zúčastnil.

V úvodním pohárovém duelu jsme hráli v Břízkách v Jablonci nad Nisou proti Mšenu, následně na Střelnici proti Žižkovu a v osmifinále jsme zavítali do Olomouce. V jarní části poháru se ve čtvrtfinále opět představíme doma s cílem postoupit do semifinále.

„Je dobré, že nám los přisoudil zápas na domácím stadionu. Žádný ze soupeřů není snadný, ale pro nás je jasným cílem postup do semifinále. Domácí prostředí by pro nás mělo být výhodou,“ říká k losu čtvrtfinále trenér Jablonce Zdeněk Klucký.

Úřední termín čtvrtfinále poháru MOL Cup je středa 28. února 2018.

Los čtvrtfinále MOL Cup

SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec