říjen

V osmifinále poháru jedeme do Olomouce

Ve středu 11. října v pravé poledne se v Praze uskutečnil los osmifinále poháru MOL Cup. O postup do jarní části se utkáme se Sigmou Olomouc.

MOL Cup 2017/2018 | 4.kolo

:

Branky OLO: 21. Plšek, 45. Hála, 79. Chorý

Branky JAB: 9. a 50. Kubista, 47. a 55. Tecl

Necelé dva týdny po vzájemném střetnutí v HET lize si souboj s Hanáky zopakujeme také v domácí pohárové soutěži. Náš tým figuroval mezi nasazenými týmy a Sigma Olomouc, se současnou vynikající formou, byla mezi nenasazenými díky své loňské druholigové působnosti.

Naše dvojice vzešla až z posledních dvou míčků v osudí a nečeká nás vůbec nic lehkého. "Spokojenost s losem není. Chtěli jsme hrát doma, asi jako většina účastníků. A Olomouci to teď šlape," říkal po losu osmifinále výkonný ředitel klubu Petr Flodrman. Podobná slova volil také hlavní kouč Jablonce Zdeněk Klucký. "Moc těžších soupeřů mezi nenasazenými týmy už nebylo," říká trenér Jablonce.

Nicméně s ohledem na naše předsezónní cíle se chceme v poháru MOL Cup dostat co nejdál. O postup se popereme.

Úřední termín osmifinálových duelů je ve středu 25. října. Přesný termín bude brzy upřesněn.