V dohrávce 15.kola České ligy dorostu se body na jihu Čech dělily

SK Dynamo Č. Budějovice FK Jablonec
1:1
Česká liga dorostu U17 A, 15. kolo st 30. 3. 2016, 12:00

Ve středu vyjeli naši mladší dorostenci k dohrávce 15.kola do Českých Budějovic, která skončila konečným výsledkem 1:1

Jablonečští mladíci chtěli zápasem v Českých Budějovicích navázat na sympatický výkon z domácího prostředí,což se jim po konečném výsledku 1:1 vydařilo jenom částečně. Souboj týmu ze spodní části tabulky tak nakonec skončil spravedlivou remízou. "Do zápasu jsme dnes vstoupili mnohem aktivněji než Budějovice, postupem času se ale hra vyrovnala a my jsme se až zbytečně moc přizpůsobili stylu hry soupeře. Dlouhé, nakopávané míče a soubojové situace tak první půli převahovaly nad kombinační hrou, která je nám mnohem bližší. Doplatili jsme na to  ve 33.minutě, kdy jsme nezajistili propadnutý míč a hezkou střelou k tyči jsme dostali zbytečný první gól zápasu. Dokázali jsme na to ale rychle odpovědět po krásném průniku Dominika Pleštila, který poslal přesně míč na hlavu Doležala a ten hezkou trefou vyrovnal. Druhou půli jsme byli častěji na míči, zvýšíli pohyb a práci s míčem, bohužel jsme ale nebyli důrazní a přesní kolem šestnáctky soupeře a tak se nám vítěznou branku vstřelit nepodařilo. Domácí pak hrozili už jenom ze standartních situací, které jsme celkem bez problémů pohlídali. Dnes jsme prospali první poločas a to se nám prostě stávat nesmí! Musíme hrát a rvát se od začátku do konce. Jenom poločas nám nestačí a tak je remíza určitě spravedlivá." zhodnotil průběh zápasu jablonecký trenér Vágner. Náročný týden zakončí naši kluci už tuto neděli utkáním v Plzni.