červen

V Rakousku týmy z Anglie a Turecka

V pondělí 19. června odstartuje letní příprava našich fotbalistů před novým soutěžním ročníkem. Kromě tradičních kondičních testů a přípravných zápasů v České republice nás čeká soustředění v Rakousku se zajímavými soupeři.

Na herním soustředění v Rakousku nás čekají tři zápasy. Zatím máme potvrzené dva soupeře a oba jsou z Anglie. Třetí utkání bychom měli odehrát proti týmu z nejvyšší turecké ligy v závěru soustředění.

Fleetwood Town FC

První zápas v Rakousku odehrajeme v sobotu 15. července. Našim soupeřem bude anglický Fleetwood Town FC, který hraje třetí nejvyšší anglickou ligu. V uplynulém ročníku obsadil Fleetwood čtvrté místo v soutěži, když v 46 zápasech získal 82 bodů (23V – 13R – 10P). Čas výkopu a místo zápasu bude ještě upřesněno.

Wolverhampton Wanderers FC

Dalším soupeřem v Rakousku bude druholigový Wolverhampton Wanderes FC. Zápas odehrajeme v úterý 18. července. Anglický tým, který od sezony 2014/2015 hraje ve druhé lize, skončil v uplynulém ročníku na 15. místě. Ze 46 zápasů získal Wolverhampton 58 bodů za 16 výher, 10 remíz a 20 porážek. Čas výkopu a místo zápasu bude ještě upřesněno.

Třetí soupeř v jednání

Poslední herní test v letní přípravě nás čeká 21. července před odjezdem zpět do České republiky. Jméno soupeře zatím není upřesněno, ale měli bychom se střetnout s týmem z nejvyšší turecké soutěže. Takže nás čeká kvalitní herní prověrka na závěr přípravného období.

Ze všech zápasů v Rakousku budeme fanouškům přinášet klasický zápasový servis jako v ligovém utkání. Zda budou k dispozici přímé přenosy na internetu, se dozvíme až později. Sledujte proto dále náš web a sociální sítě, kde se vše podstatné dozvíte včas. V nejbližší době také aktualizujeme seznam přípravných zápasů v kalendáři na našem webu.