Aktualita
15
červen
2017

V Rakousku týmy z Anglie a Turecka


V pondělí 19. června odstartuje letní příprava našich fotbalistů před novým soutěžním ročníkem. Kromě tradičních kondičních testů a přípravných zápasů v České republice nás čeká soustředění v Rakousku se zajímavými soupeři.

Na herním soustředění v Rakousku nás čekají tři zápasy. Zatím máme potvrzené dva soupeře a oba jsou z Anglie. Třetí utkání bychom měli odehrát proti týmu z nejvyšší turecké ligy v závěru soustředění.

Fleetwood Town FC

První zápas v Rakousku odehrajeme v sobotu 15. července. Našim soupeřem bude anglický Fleetwood Town FC, který hraje třetí nejvyšší anglickou ligu. V uplynulém ročníku obsadil Fleetwood čtvrté místo v soutěži, když v 46 zápasech získal 82 bodů (23V – 13R – 10P). Čas výkopu a místo zápasu bude ještě upřesněno.

Wolverhampton Wanderers FC

Dalším soupeřem v Rakousku bude druholigový Wolverhampton Wanderes FC. Zápas odehrajeme v úterý 18. července. Anglický tým, který od sezony 2014/2015 hraje ve druhé lize, skončil v uplynulém ročníku na 15. místě. Ze 46 zápasů získal Wolverhampton 58 bodů za 16 výher, 10 remíz a 20 porážek. Čas výkopu a místo zápasu bude ještě upřesněno.

Třetí soupeř v jednání

Poslední herní test v letní přípravě nás čeká 21. července před odjezdem zpět do České republiky. Jméno soupeře zatím není upřesněno, ale měli bychom se střetnout s týmem z nejvyšší turecké soutěže. Takže nás čeká kvalitní herní prověrka na závěr přípravného období.

Ze všech zápasů v Rakousku budeme fanouškům přinášet klasický zápasový servis jako v ligovém utkání. Zda budou k dispozici přímé přenosy na internetu, se dozvíme až později. Sledujte proto dále náš web a sociální sítě, kde se vše podstatné dozvíte včas. V nejbližší době také aktualizujeme seznam přípravných zápasů v kalendáři na našem webu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.