V Edenu lístky do sektoru hostů seženete

SK Slavia Praha FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 26. kolo ne 30. 4. 2017, 17:30

Slavia útočí na titul a v zápase s Jabloncem oslaví před plnými tribunami přesun stadionu v Edenu pod křídla jednoho majitele. Přinášíme důležité informace pro všechny fanoušky Jablonce, kteří se chystají v Praze podpořit náš celek.

Stadion

Název: Eden Aréna

Kapacita stadionu: 20.232 míst

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Otevření: 2008

Umístění sektoru hostů: Sektory 119, 120 a 121 s celkovou kapacitou 1091 míst na jihovýchodní straně stadionu (vstupem č. 3 od ulice Pod Altánem)

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: 160,- Kč (bez možnosti dalších slev), kompletní ceník k náhledu zde.

Předprodej: Vstupenky do sektoru hostů (sektory 119-121) budou v prodeji v den utkání na separátní pokladně v ul. Pod Altánem (mezi vstupem č. 3 a 4), která bude otevřena od 16:00 hodin. K cestě do Prahy můžete také využít autobusového výjezdu našich vlajkonošů.

Vzhledem k atraktivitě utkání z pohledu domácích příznivců se dají očekávat plné tribuny a není zaručeno, že vstupenky do OSTATNÍCH neutrálních sektorů budou v den utkání ještě k dispozici. Všem našim fanouškům, kteří se chystají do Edenu a nechtějí do sektoru hostů proto důrazně doporučujeme využít internetový předprodej vstupenek.

Brány stadionu se budou otevírat 90 minut před výkopem.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.cz / google maps

Parkoviště: Dostatečně veliké parkovací plochy se nacházejí v garážích obchodního centra Eden v bezprostřední blízkosti stadionu. Pro fanoušky mířící do sektoru hostů slouží parkoviště P4 v ulici Pod Altánem s cenami parkovného 100 Kč za osobní automobil a 500 Kč za autobus (autobus je možné po dohodě řešit parkováním jinde a přistavením v určený čas). Bližší informace k parkovacím plochám najdete na webu pořadatele. Dodržujte prosím instrukcí policie a pořadatelské služby.

MHD: V blízkosti Eden Arény se nachází tramvajová zastávka Slavia (ulice Vršovická), kde staví tramvaje číslo 4, 7, 22, 24, 55, 57 a 59. Využít lze i dopravu městským autobusem, který staví na zastávce Slavia (ulice U Slavie, přímo naproti hlavnímu vchodu na stadion), zastávku zde mají autobusové linky číslo 135, 136, 150 a 213.

Bezpečnostní informace

Před vstupem na stadion bude provedena důkladná osobní prohlídka každého diváka se zvýšeným důrazem na kontrolu pyrotechniky a konzumace alkoholických nápojů. Proto doporučujeme dostavit se ke stadionu s dostatečným časovým předstihem. Na stadion je přísně zakázáno vnášet jakoukoliv pyrotechniku. Zájem o použití choreografie či jiných transparentů nebo fanouškovských potřeb (megafon, buben, vlajky apod.) je nutné hlásit předem a každé choreo stejně jako jiné bannery a plachty musejí projít schválením ze strany obou klubů. K tomu je možné využít klubový email fanousci@fkjablonec.cz.

Sektor pro hostující fanoušky je vybaven dostatečným počtem toalet pro muže i ženy. Sektor má také vlastní oddělené stánky s občerstvením.

Doporučujeme důkladně si nastudovat a dodržovat Návštěvní řád stadionu Eden Aréna. Hostující sektor je monitorován kamerovým systémem.

Author Štěpán Hanuš