V 18.kole České ligy dorostu změřili síly naši dorostenci s Příbramí

FK Jablonec 1.FK Příbram
0:2
Česká liga dorostu U17 A, 18. kolo ne 10. 4. 2016, 10:00

V dalším domácím utkání se našim dorostencům nepodařilo bodobě navázat na minulý týden a na UMT ve Mšeně nakonec podlehli mladíkům z Příbrami 0:2

"V dnešním zápase jsme začali aktivněji než Příbram, ale zase jsme bohužel jako první inkasovali branku a to už v 11.minutě. Potom se hra vyrovnala, ale od 25.minuty jsme byli zase hodně aktivní a na klukách bylo vidět, že chtějí vyrovnat. Úvod druhého poločasu byl podobný tomu prvnímu. Příbram se asi deset minut nedostala z vlastní poloviny, ale v 53.minutě jsme po ojedinělé akci dostali druhý gól. Byli jsme dnes daleko lepší ve středu hřiště než před pokutovým územím soupeře a stejně jako první půli jsme si  ani ve druhém poločase nedokázali vytvořit dostatek brankových příležitostí, abychom mohli s výsledkem ještě něco udělat. Ve dvou nebo ve třech šancích jsme měli i trochu smůly, kdy jsme nastřelili břevno a jednou trefili hřáče soupeře před brankovou čárou. Když se gólově neprosadíme, tak nemůžeme vyhrát. Navíc jsme dva góly dostali a je škoda, že jsme doma nepotvrdili body z Plzně a Budějovic. Mrzí mě, že kluci nejsou za svoji práci a přístup odměněni vítězstvím, ale zlomit to můžeme už za týden na Dukle a věřím, že si přivezeme tři body." zhodnotil zápas trenér Vágner.