Mládež
květen

Úspěch E-žáků na turnaji ve Fr. Lázních

Náš tým E-žáků se minulou sobotu 29. dubna představil na velice prestižním turnaji ve Františkových Lázních, který organizovala Česko-německá fotbalová škola. Turnaje se zúčastnilo celkem 30 týmů z ČR, Německa a Anglie. Týmy byly rozděleny do šesti základních skupin, v nichž se hrálo na polovinu hřiště se systémem 7+1. FK Jablonec byl nalosován do skupiny F společně s FAPV Děčín, SK Kladno, BFC Dynamo Berlin a Baník Sokolov. Ve všech utkáních naši borci zcela jasně své vrstevníky přehrávali a zaslouženě se probojovali z 1. místa do finálové skupiny, kam postupovali pouze vítězové skupin.

Naši borci se tak mohli těšit na velmi prestižní utkání s těmi nejlepšími: Fastav Zlín, FC Viktoria Plzeň, AC Sparta Praha a hlavně anglické týmy FC SOUTHAMPTON "white" a "black". Herně byla všechna naše utkání velmi vyrovnaná i s množstvím šancí, které jsme si vytvořili, bohužel nám tentokrát chybělo štěstí. Přesto konečné 5. místo na TOP turnaji je pro kluky velkým úspěchem a jako odměnu si odvezli možnost hrát za 14 dní v přátelském utkání proti slavnému anglickému týmu FC MANCHESTER UNITED!

Sestava: Jodas - Novák, Dvořák, Klucký, Sirůček, Duschka, Vepřek, Brožek, Reichl, Palán

Konečné pořadí finálové skupiny:

1. FC Southampton "black"

2. AC Sparta Praha

3. FC Southampton "white"

4. FC Viktoria Plzeň

5. FK Jablonec

6. Fastav Zlín

Výsledky FK Jablonec U11:

FK Jablonec - FAPV Děčín 4:0 (Sirůček, Reichl, Novák, Vepřek)

FK Jablonec - Baník Sokolov1:0 (Palán)

FK Jablonec - BFC Dynamo Berlin 1:1 (Reichl)