U17 si z Dukly přivezla všechny tři body

FK Dukla Praha FK Jablonec
2:3
Česká liga dorostu U17 A, 19. kolo so 16. 4. 2016, 10:15

V 19.kole České ligy dorostu zvládli naši dorostenci těžké utkání na Dukle a po výhře 3:2 si do Jablonce vezou plný bodový zisk

V sobotu dopoledne odehráli naši dorostenci další ze svých zápasů v Praze na Strahově na přírodním trávníku, kde právě v tomto areálu využívá hřiště ke svým domácím zápasům Dukla Praha. Naši kluci si zde poradili jak s podmáčeným terénem, tak i s kvalitním soupeřem, kterým Dukla bezpochyby je. Výhrou Jablonec navázal na slušnou bilanci jarní části sezóny a tři body z venku mohou být v konečném součtu hodně důležité. "V dnešním utkání se opět ukázala důležitost zápasů, které kluci odehrávají a i přes dobře rozehraný první poločas, jsme trochu zbytečně ve druhé části zápasu znervóznili, nedokázali jsme přidat další uklidňující gól a kdyby Dukla v posledních minutách vyrovnala, tak by nás to po dnešním výkonu hodně mrzelo. Naštěstí se tak nestalo a kluci to výborně zvládli hlavně v prvním poločase. Dali jsme tři branky, vytvořili si další čtyři vynikající šance a v poslední minutě první půle jsme dokonce neproměnili penaltu, která by nás asi definitivně uklidnila. Dukla měla nebezpečné standardky a ze dvou situací, které si vypracovala ve hře, dokázala proměnit jednu po naší taktické chybě. Jinak to kluci odmakali od začátku do konce na jedničku a i když jsem to tady možná už říkal, je na nich vidět ohromné odhodlání, chuť pracovat na každém tréninku a ta odměna dřív nebo později prostě přijde.  Asi by se nám líbilo, kdybychom to odehráli celé bez chyby, ale stejně tak jako jdeme zápas od zápasu, tak postupně a dál musíme pracovat na maličkostech, které klukům pomohou k jejich zlepšení. Za týden nás "doma v Tanvaldě" čeká Liberec. Všichni  se na ten zápas moc těšíme a věřím, že budeme úspěšní jak našim výkonem, tak i bodově." zhodnotil trenér Jiří Vágner zápas s Duklou. Další domácí utkání sehrají naši dorostenci na přírodním trávníku v Tanvaldě v neděli 24.4. v 10:15.