U16: Mladší dorost utrpěl debakl v Praze

Bohemians Praha 1905 FK Jablonec
6:0
Česká liga dorostu U16 A, 21. kolo ne 1. 5. 2016, 12:00

Ve 21.kole se nejmladšímu dorostu nedařilo. Výsledkově ani herně duel s Bohemians 1905 nezvládl a prohrál 6:0.

"Soupeř nás od první minuty utkání tlačil k našemu pokutovému území rychlým a důrazným napadáním, které nám zejména v naší rozehrávce dělalo velký problém a kupili jsme jednu chybu za druhou. Se začátkem utkání jsme dostali dvě rychlé branky a do konce poločasu soupeř své skóre navýšil na 5:0. Do druhého poločasu domácí celek vystřídal a předvedená hra obou týmů ve druhých čtyřiceti minutách byla vyrovnaná. V závěru jsme z rychlého protiútoku soupeře dostali branku na konečných 6:0. Musím říci, že soupeř byl lepší ve všech směrech utkání, nejvíce rozdílovou činností byla hra jeden na jednoho, kdy se domácí náramně dokázali uvolňovat a vytvořili si, tak jasné brankové příležitosti, které proměňovali. Ve své základní jedenáctce měl čtyři rozdílové hráče a ti byli strůjci vysoké výhry domácích. Bohemians patří gratulace k vítězství, které je naprosto zasloužené," zhodnotil utkání trenér Marcel Och.