U16: Mladší dorost přehrál Duklu Praha

FK Dukla Praha FK Jablonec
1:2
Česká liga dorostu U16 A, 19. kolo so 16. 4. 2016, 12:30

V 19.kole České ligy mladšího dorostu vyrazil celek U16 na hřiště Dukly Praha, odkud si odváží zasloužené vítězství 1:2

"V uplynulém tréninkovém týdnu jsme věnovali několik cvičení a průpravných her přípravě na víkendového soupeře. A myslím, že kluci velmi dobře přenesli naučené věci z tréninku do zápasu. Před utkáním byli velmi dobře naladěni a byla z nich cítit odhodlanost pracovat s maximálním nasazením a zápas zvládnout jak herně, tak výsledkově. Do úvodu prvního poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a v prvních 15. minutách si vytvořili dvě velice dobré brankové příležitosti, ovšem nedokázali jsme hezké akce dotáhnout do konce. Soupeř se poprvé k našemu pokutovému území dostal v 11. minutě a hned první střela na branku skončila v síti. Avšak za necelé tři minuty jsme výborně přečetli rozehrávku soupeře a následovala krásná střela, která skončila v síti Dukly. V posledních 10. minutách prvního poločasu byla Dukla aktivnějším týmem a vytvořila si dvě šance, které neproměnila a paradoxně z našeho rychlého protiútoku přišla druhá branka. Celý druhý poločas jsme bezpečně kontrolovali hru a zatlačili soupeře před jeho pokutové území. Podařilo se nám vypracovat čtyři jasné brankové příležitosti a velmi mě mrzí, že jsme selhali v koncovce a nedokázali skóre navýšit. Ve druhé půli už branka nepadla a stav utkání tak zůstal 1:2. Dukla nás za celý druhý poločas dokázala ohrozit jen z jedné střely ze střední vzdálenost a tudíž je naše vítězství naprosto zasloužené. Jsem rád, že jsme odčinili podzimní porážku a hru s Duklou jsme více než vyrovnali", zhodnotil utkání trenér Marcel Och.