U-17 odehrála poslední podzimní zápas na půdě Sokolova

Sokolov FK Jablonec
2:3
Česká liga dorostu U17 A, 1. kolo so 7. 11. 2015, 12:15

Souboj týmů ze spodní části tabulky vyšel lépe jabloneckým mladíkům, kteří na umělé trávě v Sokolově zvítězili 3:2 nad domácím celkem

Několik zápasů si náš tým 1. České ligy mladšího dorostu musel počkat na vítězný zápas, kterým tak zakončil podzimní část této soutěže. "V úvodu utkání byla na klukách vidět nervozita, která z nás spadla prvním gólem zápasu v 10.minutě, kdy se trefil po krásné akci a centru Tichého nabíhající Doležal. Potom jsme až do poločasu byli jasně lepším týmem na hřišti a přidali jsme i další dva góly. Nejdříve se prosadil David Tokár a potom přidal ještě jednu trefu Landfeld. Bohužel jsme do poločasu ještě inkasovali branku po neštastné ruce v pokutovém území, kdy z následné penalty domácí snížili na 1:3. Druhou půli jsme výkonem navázali na první, ovšem jenom do 50.minuty. Po standartní situaci domácí dali druhý gól. Zbytečnou standartní situací jsme pustili Sokolov do zápasu a sami tak zase ztratili dobře rozehraný zápas. Až do konce utkání jsme byli zbytečně nervózní, málo jsme byli v držení míče a nevytvořili si tak už ani žádnou brankovou příležitost." ohodnotil průběh zápasu trenér Vágner. Naši kluci tak zakončili podzimní část vítězstvím a odpoutali se tak ze dna tabulky. "Na klukách bylo vidět, že ten zápas chtějí vyhrát a to se jim podařilo. Chci jim takto ještě poděkovat za podzimní část, která mohla být určitě lepší, ale s jejich přístupem a chutí nadále pracovat zlepšení, hlavně výsledků,v jarní části určitě příjde." uzavřel Vágner.