Trenéři označili dělbu bodů za zaslouženou

FK Jablonec Bohemians Praha 1905
ePojisteni.cz liga, 19. kolo so 4. 3. 2017, 15:00

V pozápasovém hodnocení označili oba trenéři remízu Jablonce s Bohemians 1905 za zaslouženou.

Kouč Miroslav Koubek bod z jablonecké Střelnice bral, ikdyž jeho tým prodloužil nelichotivou sérii bez vstřelené branky. „Když to nejde po třech bodech, musí to jít po bodu, a ten je pro nás velmi cenný z Jablonce. Paradoxně jsme ale největší šanci měli my Bergrem, taková větší šance tam v zápase asi nebyla. To trochu zamrzí. Dostáváme se k zakončení, ale je to otázka dotažení rychlých protiútoků. V tréninku na tom makáme, ale je to běh na delší trať. Jsme organizovaní, nadupaní, bojovní. Suma sumárum dnes to je asi zasloužený bod. Soupeře jsme tam moc nepustili. V prvním poločase jsem se obával Zeleného a Hanouska, ale po obrátce už i toto bylo eliminované. Defenzíva byla vynikající, v ofenzívě jsme ale stále zakletí. Tudíž jsme rádi z Jablonce za bod,“ konstatoval kouč Bohemians 1905 po utkání.

Také jablonecký kouč Zdeněk Klucký označil konečnou remízu za zalouženou. „Byl to dnes pro nás úplně jiný zápas, než před týdnem proti Spartě. Dnes jsme dobývali Bohemians, ti hráli na rychlé protiútoky. Moc záživné to pro diváky asi nebylo, byl to spíše takový boj. My jsme měli jen jednu příležitost, hosté nás totiž dobře dostupovali. Ani jedno mužstvo dnes větší brankové příležitosti nemělo. Začali jsme dobře, ale dál jsme si nevěděli se soupeřem rady. Střel na branku jsme také moc nevyslali. Bohemians mají defenzívu dobře propracovanou a jedná se tudíž v konečném součtu asi o zaslouženou remízou,“ uvedl po zápase jablonecký kouč.

Ten musel oželet služeb útočníka Doležala. „Je jasné že chybí, je silnější v soubojích než Ondra Mihálik. Martin Doležal je po operaci menisku a je na více týdnů vyřazen. K dispozici máme ještě Zreľáka, na něm je znát pauza, ale na celé utkání ještě není připraven,“ prozradil na závěr trenér domácích.