Rozhovor
září

Trenéři: Brzké vyloučení ovlivnilo průběh

S pětibrankovou výhrou byl po skončení utkání spokojený domácí lodivod Zdeněk Klucký. Hráči ho potěšili vysokým počtem vytvořených šancí i krásnými brankami.

Hořké utkání odehrála na Střelnici Jihlava, která hrála od 12. minuty bez vyloučeného Tlustého. Byl to hlavní moment celého utkání, věděl dobře kouč Vysočiny Ivan Kopecký. „Šli jsme do desíti, soupeř dominoval a zasloužené vyhrál. Vadí mi ale, že jsme působili v některých situacích tak zlomeným dojmem. Některé věci jsme totiž mohli dotáhnout líp. Kvalita Jablonce v přečíslení je veliká. Nám rychle ubývaly síly, i proto je výsledek takový, jaký je. To utkání se dá i při vyloučení a troše štěstí zvládnout, snažili jsme se reagovat ještě střídáním, ale soupeř nám pak nedal šanci,“ konstatoval hostující trenér.

Úsměv na tváři vytvořila jabloneckému kouči Zdeňku Kluckému vysoká nedělní výhra. „Měli jsme trochu ze zápasu obavy, viděl jsem totiž Jihlavu doma proti Dukle a to si vytvořila spoustu šancí. Upozorňovali jsme na to hráče a přístup byl dnes velmi dobrý. Samozřejmě nám pomohlo to vyloučení, které bylo dle mého v pořádku. Hráli jsme prakticky stále do plných, což není nikdy úplně jednoduché, když tam brání deset hráčů. Vedlo se nám ale, spoustu akcí jsme navíc nedotáhli do konce, byli jsme lepší na balonu a vytvářeli jsme si šance,“ těšilo jabloneckého trenéra.