květen

Trávník nejlepším hráčem derby

Výborného hodnocení se dočkalo celé mužstvo, nicméně tvůrce jablonecké hry Michal Trávník předvedl v Podještědském derby v Liberci skvělý výkon a jeho snahu ocenili také jablonečtí fanoušci a udělili mu nejvyšší známku ze všech.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 28.kolo

:

Branky LIB: 47. Radim Breite

Branky JAB: 90. Mirzad Mehanovič

Hlasování se jako obvykle zúčastnili permanentkáři a registrovaní uživatelé diskuzního fóra na klubovém webu, kteří hodnotili jednotlivé hráče známkou 1-5 (5 jako nejlepší, 1 za nejhorší výkon).

Jeden z hlasujících od nás opět získává poukaz na zboží z fanshopu v hodnotě 100 korun. Nejrychlejší správnou odpověď odeslal v rámci pravidel permanentkář František Hoferica, kterému gratulujeme!

Nejvyšší známka pro tvůrce hry

Průměrné známky hráčů podle hvězdičkového hodnocení fanoušků za utkání FC Slovan Liberec vs. FK Jablonec vypadají následovně:

Vlastimil Hrubý (3,6 *) - Nikola Janković (3,4 *), Luděk Pernica (3,9 *), Vít Beneš (3,4 *), Jaroslav Zelený (3,5 *) - Vojtěch Kubista (3,5 *) - Jaroslav Diviš (3,1 *), Michal Trávník (4,0 *), Lukáš Masopust (3,2 *) - Martin Doležal (3,6 *), Ondřej Mihálik (2,8 *).

Náhradníci s odehranými alespoň 20 minutami: Mirzad Mehanović (3,3 *), Jakub Považanec (2,7 *).