Trávník a Pospíšil v reprezentaci

V nominaci reprezentace U21 nechybí její klíčový záložník jablonecký Michal Trávník. Mezi náhradníky nominace áčka pak najdeme Tomáše Wágnera.

Záložník Michal Trávník se úspěšně objevuje pravidelně ve všech reprezentačních výběrech od U17 až po nynější U21. Startoval také na nedávném domácím EURO do 21 let v loňském roce. V právě probíhajícím kvalifikačním cyklu na další šampionát patří mezi pilíře záložní řady celku Vítězslava Lavičky. Nastoupil zatím do všech utkání kvalifikace.

Reprezentace ČR do 21 let

Důležitý závěr kvalifikace o EURO 2017 čeká národní výběr do 21 let. V solidně rozjeté kvalifikační skupině mají česká lvíčata úředf sebou ještě tři utkání. Hned dva z nich sehrají v záříjovém termínu a oba na hřištích svých soupeřů. Nejprve zavítají do Černé Hory a poté je čeká složitý úkol v Belgii.

• Černá Hora vs. ČR, čtvrtek 1.9.2016 od 20:30 hod. v Podgorici
  • Belgie vs. ČR, úterý 6.9.2016 od 18:45 hod. v Leuvenu

Michalovi gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

Reprezentace ČR A tým

Ve středu 31. srpna byl dodatečně povolán do národního týmu trenéra Karla Jarolíma záložník Martin Pospíšil! Pospa nahradí zraněného Tomáše Hořavu, který se musel ze srazu omluvit.

Martinovi gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

V první nominaci nového trenéra Karla Jarolíma nescházejí také bývalé opory Jablonce obránce Filip Novák či záložník Jan Kopic, ke kterým se připojil právě velký kamarád Martin Pospíšil. Mezi náhradníky pak figuruje také náš současný útočník a aktuálně nejlepší střelec ePojisteni.cz ligy Tomáš Wágner!

Nově tvořený reprezentační A tým má před sebou vstup do kvalifikace o MS 2018 v Rusku. Ve svém vůbec prvním zápasovém bloku si nejprve otestuje své síly v přátelském zápase proti Arménii a o pár dní už skočí naostro do kvalifikačních bojů duelem proti Severnímu Irsku.

• ČR vs. Arménie, středa 31.8.2016 od 19:15 hod. v Mladé Boleslavi
  • ČR vs. Severní Irsko, neděle 4.9.2016 od 20:45 hod. v GENERALI Areně