Trávník a Masopust jsou v nároďáku!

Záložníci Michal Trávník a Lukáš Masopust dostali po 21. kole HET ligy dodatečnou pozvánku do národního týmu trenéra Karla Jarolíma!

Naši hráči tak čeká během reprezentační přestávky nabitý turnaj v Číně. Český tým vstoupí do China Cupu 23. března zápasem s Uruguayí, která si účastí na turnaji zpestří přípravu na červnové mistrovství světa v Rusku. O tři dny později si Jarolímovi svěřenci zahrají o umístění proti domácímu výběru, nebo Walesu.

Pro Michala Trávníka i Lukáše Masopusta je tato nominace první pozvánkou do reprezentačního áčka.

"Být tady je super pocit a mám z toho obrovskou radost. První sraz s reprezentačním áčkem si užívám," říká ke své první pozvánce do áčka záložník Michal Trávník. Michal zatím neřeší, jestli dostane na turnaji v Číně příležitost také v zápase. "Jsem zatím rád, že nominace vůbec přišla. A uvidíme, jestli dostanu šanci. Ale zatím to teď neřeším," dodal Trávník.

Lukáš Masopust si pozvánky do áčka národního týmu také cení. "Jsem rád, že tu jsem. Je to super pocit a ocenění mé práce," neskrýval dojmy záložník Lukáš Masopust, který v posledním ligovém kole v Jihlavě vstřelil dvě branky. Také on neřeší, jestli bude hrát na turnaji, ale byl by za šanci rád. "Těžko říct, jak to bude, jak to trenér postaví. Ale za šanci bych byl rád," dodává Masopust.

Věříme, že si dobrou formu přenesou také do národního týmu. Ať se vám daří, kluci!

Author Martin Bergman