Střelec Mihálik prodloužil smlouvu o tři roky!

Útočník Ondřej Mihálik prodloužil v Jablonci svůj kontrakt o další tři roky! Jablonecký odchovanec podepsal novou smlouvu do 30. června 2020.

Syn slavného útočníka Jablonce Štefana Mihálika bude zelený dres oblékat další roky. Dvacetiletý forvard si zatím během své kariéry připsal v první lize 37 startů, ve kterých vstřelil devět branek a zaznamenal tři asistence.

Nejpovedenější sezona byla ta nedávno skončená. To odehrál 26 zápasů a sedmkrát skóroval. Navíc se mladý reprezentant poprvé probojoval do nominace trenéra Vítězslava Lavičky do kádru národního týmu do 21 let! Na letošní EURO do Polska sice pozvánku nedostal, ale mladý talent českého fotbalu má další úspěšné roky ještě před sebou.

Své reprezentační zkušenosti začal sbírat již v kategorii U16 a během uplynulých let si připsal již 50 startů v dresu národního týmu, ve kterých vstřelil deset branek.

"Naším hlavním cílem bylo, aby Ondra pravidelně hrál. V Jablonci je usazený, prostředí zná dokonale, nebyl tedy důvod ke změně. Věříme, že bude stabilním členem základní sestavy, dostane prostor na hřišti a podporu od trenéra. Pak je dobrý předpoklad k tomu, aby se mu dařilo střelecky," řekl hráčův manažer Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest.

Author Martin Bergman