Starší dorostenci odehráli další tři zápasy

Tým staršího dorostu má za sebou perný týden, ve kterém odehrál tři přípravné zápasy.

FK Jablonec - FK Velké Hamry muži 2:2 (1:1)

Branky Jablonce: 10. Landfeld, 69. Podzimek.

Sestava Jablonce: Mazánek - Scholz, Štěpánek, Bělina, Ráček - Vacek (70. Dejl), Jákl - Kinčl (46. Malimánek), Podzimek, Landfeld - Urbánek (65. Kinčl).

"Proti vedoucímu celku Krajského přeboru nás čekal zatím nejlepší soupeř v přípravě. Utkání se hrálo podle předpokládaného scénáře, soupeř držel více míč. My se soustředili na dobrý týmový výkon. Ten jsme zejména do obrany podali. Do útoku jsme byli nebezpeční díky rychlým přechodům. Ovšem velké rezervy jsme měli v řešení těchto situacích. Remíza je spravedlivá, ale měli jsme útočné akce rozjeté na více branek, bohužel to finální řešení. Pro nás jsou tato utkání velkou školou, díky za ně. Celkově hráče chválím, podali jsme dobrý výkon, za který jsme byli odměněni i výsledkem," hodnotí přípravný duel trenér Michal Kolčava

FK Jablonec - FK Sedmihorky muži 9:1 (1:0)

Branky Jablonce: 20., 75., 84. Velich , 63., 65. Tokár, 47. Dejl, 55. Landfeld, 77. Javůrek Matěj, 90. Smíšek.

Sestava Jablonce: Richter - Slezák, Dejl, Florián, Vostál - Šimůnek, Tokár - Landfeld, Coufal, Vrzák - Velich ; střídání - Javůrek Matěj, Čech, Smíšek, Knitl.

"Domácí tým, složený ze starších dorostenců a doplněný hráči týmu U17, byl po celé utkání lepším týmem proti mužstvu z Krajského přeboru. Vytvářeli jsme si množství šancí, jejich proměňování jsme si schovali ale až na druhý poločas. Pochvalu zaslouží všichni hráči, hráči U17 nám ukázali svůj potenciál," říká k utkání trenér Michal Kolčava.

FC Lomnice n. P. muži - FK Jablonec 2:0 (2:0)

Sestava Jablonce: Richter - Kobr, Florián, Michalko, Javůrek Matěj - Tokár, Korber - Čech, Smíšek, Kedroň - Horáček. Střídání: Hušek, Fidra, Benda.

"Utkání, v kterém doplnili hráče strašího dorostu hráči U17 a U16, bylo jako den a noc proti středečnímu utkání. Svým výkonem zklamali zejména hráči, kteří by měli tvořit kostru tohoto týmu. Výkon byl hodně podprůměrný. Takové velké rozdíly ve výkonech bychom si neměli dovolit," neskrýval nespokojenost jablonecký trenér Michal Kolčava.

Author Martin Bergman