Spouštíme mobilní verzi webu

Blíží se Vánoce a my jsme pro fanoušky připravili předčasný dárek. K dispozici nyní mají optimalizovanou verzi webových stránek pro mobilní zařízení. Podívejte se, co v ní najdete!

Přejeme si, abyste s FK Jablonec mohli být ve spojení každý den a nejen na počítači nebo Facebooku. To hlavní ze života klubu nyní jednoduše najdete na mobilní verzi webových stránek.

Co obsahuje a jak funguje?

• Mobilní verze je vizuálně i datově optimalizovaná pro vaše mobilní zařízení. Přináší větší komfort všem uživatelům chytrých telefonů.
  • Nemusíte se bát – o nic hlavního z webu nepřijdete. Mobilní verze obsahuje všechny obvyklé sekce jako standardní web – soupisku, rozpisy, statistiky utkání, novinky, TV Střelnice a další.
  • Z mobilu si můžete rychle pořídit i vstupenku na zápas. Stačí na to pár kliknutí.
  • Jednoduše se můžete přihlásit a diskutovat na fanouškovském fóru!
  • Nově zde naleznete i sekci „Na Střelnici“, která přináší všechny důležité informace ohledně návštěvy jabloneckého stadionu. Třeba i pro hostující fanoušky.

Jak se na mobilní verzi dostanete?

Stačí ve vašem mobilu zadat naše webové stránky www.fkjablonec.cz a sám mobil již rozpozná a přesměruje vás na mobilní verzi jabloneckého webu. Dočasně se ještě může zobrazovat tzv. landing page (rozcestník), která je načtená v paměti telefonu. Nebojte, po několika návštěvách stránky rozcestník zcela zmizí.

Teď už jen stačí vzít do ruky mobilní telefon a mobilní verzi webu vyzkoušet.

Nezapomeňte, že permanentkáři mají během utkání možnost se přihlásit na stadionovou Wi-fi. Heslo pro přístup jim přijde v SMS před startem zápasu.

Author Svatopluk Smysl