prosinec

Špit s Loučkou pozdravili tělesně postižené

Příjemného překvapení se dočkaly účastnice pravidelného cvičení Svazu tělesně postižených v Jablonci, které se konalo v pondělí odpoledne v Městské hale. Navštívili ho prvoligoví fotbalisté FK BAUMIT Jablonec Michal Špit a Luboš Loučka. V příjemné atmosféře se přítomné členky dozvěděly mnoho zajímavostí ze zákulisí vrcholového fotbalu i soukromého života jabloneckých fotbalistů.

Dvojice zkušených hráčů FK Baumit poctivě vyhověla všem žadatelkám o podpis. „Setkání proběhlo ve velmi přátelské atmosféře. Všechny ženy moc obdivujeme, že i v tak pokročilém věku vedou aktivní život. Je určitě hrozně důležité, že se pravidelně schází k pohybovým aktivitám,“ zhodnotil návštěvu brankář Michal Špit.

Na závěr celé akce pak každá účastnice setkání obdržela krásný nástěnný kalendář z historie fotbalu v Jablonci, který udělal radost nejen jim ale především jejich sportovně založeným vnoučatům.