Přijďte v neděli s dětmi!

FK Jablonec FC Zlín
ePojisteni.cz liga, 23. kolo ne 9. 4. 2017, 15:00

Nedělní zápas proti Zlínu věnujeme dětem, tak je nezapomeňte vzít s sebou. Budou mít o zábavu postaráno a díky bohatému doprovodnému programu určitě nebudete litovat.

Zápas FK Jablonec vs. FC FASTAV Zlín se koná v neděli 9. dubna od 15 hodin, ale brány stadionu Střelnice se otevřou již v 13:30 hod.

Na nejmenší fanoušky bude čekat náš maskot sova Jizerka v rozšířené fanzoně s bohatým doprovodným programem plným soutěží o ceny. Ve fanzoně za hlavním vstupem vyroste cyklo dráha pro kola s překážkami, kterou si každý bude moci vyzkoušet projet na zapůjčeném kole v doprovodu instruktorů společnosti FitKids. U klubových hostesek na různých stanovištích budou pro holky i kluky probíhat další sportovní a fotbalové soutěže. Děti mohou vyhrát řadu cenu včetně hodnotného poukazu v hodnotě 2000 korun na příměstský tábor, cyklo kurzy nebo další služby u FitKids.

Fanzona bude skrz hlavní vstup zpřístupněna i majitelům permanentek z B tribuny. Fanouškům, kteří nemají svou permanentní vstupenku doporučujeme zakoupit lístek na hlavní A tribunu, kde se také nachází náš Rodinný sektor. Právě tam výjimečně pro tento dětský zápas nabízíme slevu na rodinné vstupné. Stačí si vytisknout obrázek níže a v den utkání ho využít na hlavních pokladnách.

Pokud se chcete vyhnout frontám u pokladen, můžete si vstupenky samozřejmě zakoupit v předprodeji online (bez využití rodinné slevy)!

<#buttonLong>KOUPIT VSTUPENKU ONLINE<#/buttonLong>

Dětské cyklistické hřiště

V dětské fanzoně vyroste moderní cyklistické hřiště, které nejmenším návštěvníkům procvičí obratnost na jízdním kole. Děti si budou moci před i během zápasu vyzkoušet své dovednosti na mobilních překážkách pod dohledem profesionálních instruktorů společnosti FitKids z Jablonce, která se stane i partnerem nedělního zápasu. Jízdní kola budou samozřejmě k zapůjčení na místě, není proto nutné si brát na Střelnici vlastní. Každé dítě se rádo hýbe a u nás tu možnost najde i během fotbalového ligového utkání.

Další soutěže a aktivity

• přesnost střelby na bránu
  • slalom s míčem na rychlost
  • Xbox FIFA
  • skákací hrad
  • střelba dětským lukem
  • malování na obličej
  • tvarování balonků
  • soutěž v kreslení
  • soutěž o vouchery na koblihy od Lucky Doughnut

Tak neváhejte a přijďte v neděli na fotbal s celou rodinou a dětmi!

Author Štěpán Hanuš