Poslední příprava doma proti Mšenu

FK Jiskra Mšeno FK Jablonec
Přípravná utkání, příp. st 12. 7. 2017, 17:00

Ve středu náš čeká poslední přípravné utkání před odjezdem na herní soustředění v Rakousku. Na hřišti v Rychnově budeme hrát s divizním nováčkem Jiskrou Mšeno. Výkop zápasu je v 17 hodin.

Jiskra Mšeno, suverénní vítěz libereckého krajského přeboru, vstoupil do letní přípravy na začátku tohoto týdne. Zápas s naším ligovým týmem bude pro tým trenéra Josefa Justa prvním herním testem.

Naši hráči mají za sebou již pět zápasů v přípravě a ještě ani jednou neprohráli. Výsledky však nejsou až tak důležité, jako předvedená hra a nasazení hráčů. Utkání proti Mšenu bude zaměřené zejména na zátěž hráčů, protože na dopoledne před utkáním připravili trenéři náročnější silový trénink.

„Zápas se Mšenem bereme jako součást tréninkového dne. Dopoledne budeme mít silový trénink a odpoledne místo hry mezi sebou si zahrajeme s divizním nováčkem. Do hry se dostanou všichni hráči a po zápase budeme moct uzavřít nominaci kluků na soustředění. Takže pořád ještě mají o co hrát,“ říká před středečním zápasem asistent trenéra Jiří Vágner.

Hned v pátek se náš tým vydá do Rakouska na herní soustředění, kde si zahrajeme tři těžší zápasy. „V Rakousku už budeme mít téměř uzavřený kádr, možná nás ještě někdo doplní nebo někdo odejde. Ale tam už budeme ladit formu na ligu,“ říká Jiří Vágner.

Utkání s Jiskrou Mšeno začíná ve středu 12. července od 17 hodin na hřišti v Rychnově u Jablonce nad Nisou.

Author Martin Bergman