Pojeďte na derby společně vlakem

FC Slovan Liberec FK Jablonec
HET liga, 12. kolo so 28. 10. 2017, 17:00

Již v sobotu je na programu 47. Podještědské derby mezi Slovanem Liberec a FK Jablonec. Pojeďte podpořit náš tým v boji o důležité tři body v prestižním duelu.

Pojeďte s fanoušky vlakem

Naši vlajkonoši pořádají tradiční společnou cestu na derby vlakem. A přidat se k nim může každý! Odjezd vlaku na Podještědské derby je v 13:57 z jabloneckého nádraží. Sraz účastníků výjezdu je v 13:40 hodin na nádraží.

Jak zakoupit vstupenky?

Na stadionu U Nisy budou vstupenky na utkání v prodeji také v den utkání. Zejména do sektoru hostujících fanoušků. Pokladny u západní tribuny se otevřou pro jablonecké fanoušky tři hodiny před výkopem. Cena vstupenek je na celém stadionu nastavena na 150 korun.

Pokud nechcete čekat až na den zápasu, je k dispozici předprodej vstupenek přímo na stadionu U Nisy ve čtvrtek a pátek od 12:00 do 17:30 hodin. V sobotu se pak otevřou pokladny v 10 hodin. S výjimkou pokladny do sektoru vlajkonošů hostů.

Tisková konference před derby

Ve čtvrtek se pod skokanskými můstky na Ještědu uskutečnila společná tisková konference zástupců Liberce a Jablonce. Na její záznam se můžete podívat z našeho živého vysílání.

Author Martin Bergman