Pojďte s námi uklidit Jizerky

V neděli odpoledne se vydají zástupci klubu a A týmu FK Jablonec do Jizerských hor a připojí se k akci "Ukliďme Jizerky". Připojte se k nám, vezměte svoji rodinu a užijte si pěkné odpoledne v nádherné přírodě Jizerských hor!

Hráči ligového A týmu a zástupci vedení klubu se svými rodinami se potkají na běžeckém stadionu v Bedřichově v neděli 18. října v 13:30 hodin. Odtud se vydají po značených trasách, aby společně posbírali odpadky po turistech z letní sezóny. K dobré náladě na cestě jim přispěje i maskot klubu, sovička Jizerka, která je doprovodí ve svém domácím prostředí Jizerských hor... Zábava je tak zajištěna i pro ty nejmenší dětské dobrovolníky.

Celá akce je součástí spolupráce klubu se Společností pro Jizerské hory, o.p.s., na jejímž webu se dozvíte i bližší informace k celému projektu. Zástupci společnosti budou na místě koordinovat úklid po celý víkend.

Author Štěpán Hanuš