Juniorka
říjen

Po deseti kolech je juniorka stále poslední

V 10. kole Juniorské ligy nestačil náš tým U21 na posílený výběr Českých Budějovic. O osudu utkání rozhodla branka domácích ve 2. minutě zápasu.

Juniorská liga 2017/2018 | 10.kolo

:

Branky CEB: 2. Benát

Branky JAB:

Domácí vyslali do utkání pět posil z A týmu, v našem týmu byl jen stoper Martin Kouřil z áčka. Úvod domácích byl smrtící. Už ve 2. minutě začal Benát gólovou akci na Mashikeho, ten předal míč Matouškovi, jehož centr se snesl k nohám Petra Benáta, který brzy otevřel skóre. O chvíli později mohl vyrovnat Vitković, ale z dobré pozice branku přestřelil. Domácí celek byl v prvním dějství aktivnější a brankář Klement musel zasahovat proti Matouškovi. Jablonecký brankář se vyznamenal po 25 minutách. Moravec se řítil v úniku na naší branku, ale Klement jej vychytal. Další branku diváci v prvním dějství neviděli.

Do druhého poločasu jsme šli aktivně my. Po sérii rohů a se do šance dostal Pleštil, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Domácí se z aktivity Jablonce oklepali a druhou branku mohl přidat Moravec, jeho dobrý pokus Klement vyrazil a Mashike se k dorážce nedostal. Dynamo postupně získávalo opět převahu, ale vyrovnat mohl Schön. Ten se dostal do úniku, ale domácí brankář jeho snahu zmařil. V závěru mohl přidat pojistku Benát, ale jeho rána orazítkovala jen břevno. Závěr se odehrál na polovině Dynama a Jablonec si vytvořil tlak. Domácí celek se ubránil i sérii rohových kopů a ukončili sérii čtyř porážek v řadě.