Organizační pokyny pro fanoušky

FK Mladá Boleslav FK Jablonec
MOL Cup, FIN st 18. 5. 2016, 18:15

Finále MOL Cupu v Teplicích se blíží. S předstihem přinášíme důležité informace pro všechny fanoušky, kteří se chystají podpořit náš tým na teplická Stínadla.

Zájezd

Oficiální cestou klub vypravuje šest plných autobusů. Odjezd z parkoviště u hlavního vchodu stadionu Střelnice je naplánován na 14:15 hodin. Autobusy budou přistaveny v 14:00 a žádáme všechny příznivce, aby neparkovali svými auty na parkovišti u Střelnice, aby prostor zůstal volný. Všichni přihlášení fanoušci byli rozděleni do jednotlivých vozů dle následujících seznamů (uprevené ve středu dopoledne!):

Všechny vozy budou označené a seznamy najdete i na místě. Přesazování dopředu ani na místě není možné! Žádáme všechny fanoušky, aby dbali pokynů zástupců klubu, aby byl zajištěn hladký odjezd z Jablonce.

Autobusy budou parkovat přímo u sektoru pro jablonecké příznivce a bude tak zajištěn také hladký odjezd ze stadionu.

Vlastní doprava

Pokud jste si zakoupili vstupenky dopředu nebo se chystáte koupit vstupenky na místě a jedete po vlastní ose autem, doporučujeme zaparkovat v přilehlých komunikacích u východní strany stadionu nebo využít záchytná parkoviště a ke stadionu dojít pěšky nebo využít MHD.

Vstupenky na místě

Pokladny na stadionu se otevírají v 15:00 hodin. Vstupenky v ceně 100 Kč budou k dispozici na hlavní západní tribunu a na vyhrazené sektory východní tribuny. Pokladna u sektoru pro jablonecké příznivce (38/39) bude otevřena dokonce již od 14:30 hod. a v prodeji tam budou zbývající vstupenky do jabloneckých sektorů.

Bezpečnostní pokyny

Brány stadionu se otevřou v 16:45.

Pořadatelem utkání je FAČR a jeho ústy žádáme všechny jablonecké příznivce, aby na stadion nepronášeli a nepoužívali nic ze zakázaných prostředků jako je pyrotechnika nebo velké sektorové vlajky. V případě jakýchkoliv incidentů bude postupováno dle návštěvního řádu a zákonů ČR.

Author Štěpán Hanuš