Ochutnejte na Střelnici americké koblihy

FK Jablonec FC Viktoria Plzeň
ePojisteni.cz liga, 27. kolo so 6. 5. 2017, 14:00

V sobotu se můžete na Střelnici těšit kromě bohatého doprovodného programu k projektu Jablonec hasičům také na pravé americké koblihy od Lucky doughnut!

A co je vlastně takový doughnut? Je to skvělý zákusek po dlouhém a náročném dni v práci nebo ve škole. Hodí se i jako dezert po společném obědě s rodinou, přáteli nebo jako doplněk k oslavě narozenin.

Stánek s koblihami od Lucky doughnut najdete v naší fanzóně přímo u hlavního vstupu na stadion Střelnice. Bude připravena ochutnávka menších porcí jednotlivých druhů doughnutů a k dispozici bude také prodej amerických koblih.

V rámci doprovodného programu na Střelnici je připravena také soutěž pro děti a mezi cenami jsou také vouchery v zajímavé hodnotě pro nákup doughnutů přímo v kamenné prodejně, kterou najdete v centru Liberce v Revoluční ulici!

Sledujte také Lucky doughnut na FacebookuInstagramu nebo webu.

Author Martin Bergman